Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 axelväska med kedjedetaljer - Säljer min Stella McCartney liknande väska! Skriv om frågor 💓
Axelväska med kedjedetaljer - Snygg grå/beige  axelväska från i skinnimitation med grov kedja som axelrem och dekorativa sömmar längs kanterna. Väskan har magnetlås, innerfack med dragkedja och ett extra fack på baksidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Mini mini defekt sista bild. Nypris 550kr.
Grå axelväska med kedjedetaljer - Snygg grå axelväska med coola kedjedetaljer längs kanterna. Väskan har en praktisk dragkedja och är perfekt för att bära dina nödvändigheter. Den har en stilren design som passar till många olika outfits.
Grå axelväska med kedjedetaljer - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola kedjedetaljer längs kanterna. Perfekt för både vardag och fest! Väskan har en stilren design och är lätt att matcha med olika outfits.
Grå axelväska med kedjedetaljer - Säljer en snygg grå axelväska med silverfärgad kedja som axelrem och runt kanterna. Väskan har en mjuk, mockaliknande yta och ett dekorativt runt emblem. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar med lite edge!!💕💕
Grå axelväska med kedjedetaljer - Snygg grå och ljus väska med silverkedja som detalj💕Kan bäras med två korta handtag eller med den långa! Andvänt en gång och kommer inte till användning💞
Grå axelväska med kedjedetaljer - Trendig väska som är köpt på en marknad i Spanien. Använd fåtal gånger💕💕
Silverfärgad axelväska med kedjedetaljer - Säljer denna fina  silvriga väska som passar till de nästa💕
Glittrig axelväska med kedjedetaljer
Glittrig axelväska med kedjedetaljer - 89 Glittrig axelväska med kedjedetaljer - 90

Glittrig axelväska med kedjedetaljer

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Grå
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg glittrig axelväska i en skimrande grå färg. Väskan har coola kedjedetaljer längs kanterna och en kedja som axelrem. Perfekt för att ge lite extra bling till din outfit!

Selma Palander
Selma Palander
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun vintage väska - Säljer denna mörkbruna vintage väska köpt secondhand. Står inget märke i den. Bilderna är från förra ägaren!
Brun flätad axelväska i skinn - Brun Jackie väska. Går att ha både som clutch om man stoppar in banden men även med band (som går att justera i längd). Super fint skick!! 💕Köpt för 2400kr.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Nice Nano MNG - Mini bag, can be used as vanity bag or shoulder bag.
Svart handväska - Svart handväska💕
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
 Vuitton brun monogram glasögonfodral - Säljer en snygg  glasögonfodral från Vuitton med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och ljusbrunt skinn.  glasögonfodral har guldfärgad kedja och karbinhake, samt en knapp med Vuitton-logga. Perfekt för kort och småsaker.
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny