Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå krokodilpräglad handväska - Snygg grå handväska med krokodilpräglat mönster och guldfärgade dragkedjor har aldrig används från hm gammal så finns ej i butik mer jätte söt och fin men har kommit fram till att små väskor är min grej💗
Brun krokodilpräglad handväska - Säljer en stilren brun handväska med krokodilpräglat mönster. Väskan har ett kort handtag med dekorativa pärlor i beige nyans. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Brun krokodilpräglad handväska - Brun handväska med krokodilskinns mönster. Insidan har fyra fack av olika storlekar. Skinn / läder
Svart krokodilpräglad handväska - Snygg svart handväska med krokodilpräglat mönster och en elegant metallspänne framtill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem för flexibilitet. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit.
Grå handväska  - Grå Stella McCartney väska. Använd men fint skick och säljer pågrund av att den inte kommer till användning. Super fin till sommaren och rymlig väska.💕
Grå handväska  - Säljer nu denna snygga grå axelremsväskan från TIAMO då den inte kommer till användning eftersom jag har så många väskor. Den är i bra skick utan defekter. De har tre storlekar och de här är den mellersta vilket gör att man ädnå rymmer en hel del. Passar därför perfekt både till utgång eller till andra tillfällen då man behöver en större väska. Tveka inte att höra av er vid frågor eller lägga prisförslag!
Grå handväska  - Grå handväska från Gina Tricot
Grå handväska  - Säljer en snygg ljus grå handväska i skinn med coola metalldetaljer och dragkedja. Det tillkommer även ett långt band som man ser på andra bilden
Grå krokodilpräglad handväska
Grå krokodilpräglad handväska - 89 Grå krokodilpräglad handväska - 90 Grå krokodilpräglad handväska - 91 Grå krokodilpräglad handväska - 92 Grå krokodilpräglad handväska - 93

Grå krokodilpräglad handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå handväska med krokodilpräglat mönster och guldfärgade dragkedjor har aldrig används från hm gammal så finns ej i butik mer jätte söt och fin men har kommit fram till att små väskor är min grej💗

Werin Aslan
Werin Aslan
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Svart handväska med dragkedja och snygga detaljer från Gina Tricot💕 - Säljer en praktisk och snygg svart handväska från Gina Tricot. Den är använd ungefär 5/6 gånger men är som ny. Den är även nydligen tvättad på utsidan🫶🏻OBS! Band tillkommer tyvärr inte då jag tappat bort det.
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
Väska - Helt ny
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart axelväska - Mått: 50 x 23 cm. Är lite sliten på hörnen (syns på bild 7), har lite rosa färg på ena sidan (bild 4) och är lite nött på framsidan där handtagen sitter fast. Rekommenderar att inte ha allt för tunga föremål i väskan, utöver detta är den mycket fin och har många små fickor som antingen öppnas med knapp, dragkedja eller magnet knapp
Svart axelväska med fransar - Cool svart axelväska i skinn med snygga fransdetaljer och silverfärgade metalldelar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha plats för allt du behöver.