Alla kategorier > Mode > Väskor
Grå plånbok med mönster
Grå plånbok med mönster - 0 Grå plånbok med mönster - 1

Grå plånbok med mönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå plånbok från G-yard med ikoniskt grafiskt mönster i vitt. Plånboken har flera fack för kort och är tillverkad i slitstarkt skinn. Perfekt storlek för att ha med sig överallt och levereras i originalask med gul tygpåse.

Fire shop
Fire shop
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
G-yard grå plånbok med mönster - Säljer en stilren grå plånbok från G-yard med ikoniskt grafiskt mönster i vitt. Plånboken har flera fack för kort och detaljer i svart skinn. Kommer med originalförpackning och certifikat. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer. Har 2 st och skriv gärna för mer bilder osv!
Fjällräven Kånken plånbok med mönster - Plånbok från Fjällräven Kånken med coolt abstrakt mönster i grått, vitt, rosa och svart. Praktisk dragkedja runtom och flera fack inuti för kort och mynt. Tillverkad i slitstark polyester med klassisk Kånken-logga framtill.
Grå Plånbok - En helt ny oanvänd plånbok från populärt märke. Den är dubbelsidig med en även en ficka i mitten. Jätte elegant och stilig korthållare. Skriv vid undringar!
Grå plånbok från Baellerry - Säljer en stilren grå plånbok från Baellerry med quiltad design och dragkedja. Plånboken har flera kortfack och ett fönsterfack på baksidan för ID eller foto. Perfekt för att hålla ordning på dina kort och kontanter.
Grå ryggsäck med mönster - Priset kan diskuteras 💞 -  Säljer en ny väska, knappt använd och är i mycket fint skick! Inga märken eller skador. Utryms med väldigt mycket, perfekt till skola, jobb eller till en kort resa. Säljes utan prislapp men är i princip oanvänd. Är du intresserad och har frågor hör av dig ☺️
Grå Korthållare med mönster - Säljer en Grå Korthållare!  ✅ Sjukt snygg och säljes nu för 249kr! Box och Kort ingår samt att korthållare kommer inplastad
Svart och grå Goy4ard plånbok - Säljer en stilren och exklusiv plånbok från Goy4ard i svart och grått med det klassiska Goy4ard-mönstret. Plånboken är tunn och smidig, perfekt för kort och sedlar. Kommer i original grön box och med dustbag.
Grå plånbok Paris-motiv - Liten grå plånbok med Paris-tema, dekorerad med Eiffeltornet, frimärken och texten 'Paris' på framsidan. Har bruna detaljer i mocka och röd dragkedja. Insidan är svart med vita prickar och har en praktisk handledsrem i brunt skinn.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶