Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige axelväska med snörning - Snygg beige axelväska med cool snörning upptill och justerbar axelrem. Väskan har en mjuk, rundad form och är gjord i skinnimitation med guldfärgade detaljer. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en chill vibe till din outfit. Väskan är från H&M🤎
Beige axelväska med dragkedja - Snygg beige axelväska i syntetmaterial med en praktisk dragkedja upptill. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil. Enkel och elegant design som passar till många olika outfits.
Beige axelväska från Scorett  - Snygg och rymlig beige axelväska med ett extra fack framtill. Väskan har några små märken men syns knappt om man inte kolla noga. På bild nummer 5 är de ett fack man kan lägga i väskan om men inte vill ha de stora utrymmet. Skriv om du har funderingar eller vill få fler bilder🩷🩷
Beige axelväska med nitar - Snygg beige axelväska med dekorativa nitar och dubbla handtag. Väskan har en praktisk dragkedja på baksidan och stilrena detaljer i metall. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen.
Beige axelväska från Gucci - Säljer en snygg beige axelväska från Gucci med det klassiska GG-mönstret. Väskan har en grön och röd rand i mitten och en justerbar svart axelrem. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. INGA SKADOR
Beige axelväska med kedja - Snygg beige axelväska med guldfärgad kedja och justerbar dragsko. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Väskan har en modern design med metallringar och är lätt att bära.
Beige axelväska från H&M - Säljer en stilren beige axelväska från H&M med justerbar bred rem och praktiskt handtag. Väskan har ett stort huvudfack, en mindre ficka framtill med dragkedja och silvriga detaljer. Perfekt storlek för mobil, plånbok och andra essentials.💕💕
Beige axelväska från Lacoste - Säljer en stilren beige axelväska från Lacoste med klassisk krokodillogga på framsidan. Väskan har ett justerbart axelband och insidan är fodrad med randigt tyg och har en praktisk dragkedja. Perfekt för dig som gillar enkel och snygg design.
Beige axelväska med snörning
Beige axelväska med snörning - 0

Beige axelväska med snörning

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: vet inte
Färg: Beige
Skick: Bra skick

39 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg beige axelväska i flätad stil med bruna detaljer och snörning upptill. Väskan har en lång axelrem och dekorativ tofs framtill. Köpte på en marknad i Grekland❤️

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta ballerinaskor med rosett - Jättefina svarta ballerinaskor från Asos! Jag tycker dessa är såå söta men tyvärr så passar de inte mig så bra, därför är de bara använda kanske 3-4 gånger. Tror att jag köpte de för runt 320kr men är osäker på om de fortfarande säljs🫶
Blårandig blus med knyt från Bershka! - Supersöt blårandig blus från Bershka med v-ringning och knyt framtill. Puffiga korta ärmar med resår och volang nedtill. Säljer denna då den tyvärr inte har kommit till användning, har endast använts kanske 2-3 gånger💙🤍                                 (Självklart kan man knyta det nedre också, glömde göra det när jag tog bilden😊)
Beige omlott kofta från NA-KD X Anika Teller - Superfin ribbad beige omlott kofta från NA-KD x Anika Teller. Tröjan har långa ärmar, v-ringning och knytband i midjan (som var svårt att knyta snyggt på bild😅). Storlek S.
Blommig rosa axelbandslös klänning! - Supersöt axelbandslös kortklänning från TFNC London i rosa med stora blommor i vitt, beige och grått. Klänningen har en utsvängd kjol och en snygg passform upptill. Materialet känns som polyester och den har dragkedja bak. En grej jag älskar med denna är att den har silikon runt hela upptill vilket gör att den stannar uppe!❤️
Jeanstopp med fransar i metall - Säljer en snygg jeanstopp från H&M Divided med tunna axelband och fransig nederkant. Toppen har markerade kupor och snörning i ryggen.
Broderad blommig kuvertväska - Färgstark kuvertväska med stora broderade blommor i gult, orange, grönt och rött på vit botten. Väskan har dragkedja upptill och en svart handledsrem. Vet tyvärr inte märket då den är köpt i Thailand❤️
Smyckeshållare i glas och mässing - Stilren smyckeshållare med ram i guldtonad metall och glasbox i botten. Perfekt för att hänga halsband, armband eller örhängen på de tre krokarna och förvara småsaker i glasfacket. Snygg och modern design som passar på sminkbordet!
Broderad korthållare med blommor - Färgglad korthållare med broderade blommor i rosa, rött, grönt och blått. Korthållaren har dragkedja och en praktisk handledsrem. Köpte i Thailand❤️
Vit kofta från Saint Tropez - Snygg vit kofta från Saint Tropez i storlek S. Modellen är öppen framtill, har korta puffärmar och ribbade kanter. ⚠️endast använd 1 gång!⚠️köpte för mycket mer!
Gul axelväska från Michael Kors - Snygg gul axelväska från Michael Kors i skinn med silverfärgade detaljer. Väskan har en praktisk dragkedja framtill och logga i guld. Perfekt storlek för småsaker som mobil, nycklar, och accessoarer❤️ ⚠️OBS! Om en vecka höjer jag priset till 300⚠️
Liknande annonser
Visa alla