Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart mocka axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska i mocka från Maje med coola fransar längs sidorna och rektangulärt handtag. Väskan har en stilren och modern design som sticker ut, perfekt för dig som vill ha något extra. Rymmer allt du behöver och funkar till många olika outfits.
Svart mocka axelväska med fransar från Maje - Cool svart axelväska från Maje i mocka med fransar längs sidorna och ett snyggt handtag upptill. Väskan har en avtagbar och justerbar axelrem i skinn, perfekt för att bära crossbody eller i handen. Stilren och unik design som sticker ut.
Svart mocka axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska från Maje i mocka med coola fransdetaljer på sidorna. Väskan har både handtag och axelrem, samt en snygg rektangulär form. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig accessoar.
Svart fransad axelväska från Maje - Cool svart axelväska från Maje i skinn med fransar på sidorna och stilrent handtag upptill. Väskan har avtagbar axelrem och en modern, fyrkantig form. Perfekt för dig som vill ha en trendig och unik accessoar med lite edge.
Svart axelväska med fransar från Maje - Snygg svart axelväska från Maje med coola fransdetaljer på sidorna. Väskan har ett praktiskt handtag och en justerbar axelrem. Perfekt för att ge din outfit en bohemisk touch.Väskan är knappt använd och allt på bilderna ingår! Nypris runt 3000! Mitt pris 2000kr, pris är diskuterbart! Väskan är i mellan (medium)  modellen! Väskan är i svart mocka!Det är även gratis frakt! (Jag betalar den)
Svart axelväska med fransar från Maje - Studded suede bag M från Maje tillsammans med axelremmen som tillhör. Väskan är inköpt i butiken på Biblioteksgatan i Stockholm 2021 för 2749kr och finns inte längre kvar att köpa.
Svart axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska från Maje i mocka med långa fransar på sidorna och coola nitar. Väskan har både axelrem och ett handtag i toppen. Den är super fin och knappt använt! Pris kan diskuteras😊💕
Svart axelväska med fransar från Maje - Stilren svart axelväska från Maje i croco-präglat skinn med coola fransdetaljer på sidorna. Väskan har både handtag och lång axelrem, perfekt för att bära på olika sätt. Snygg och edgy design som lyfter vilken outfit som helst.
Svart mocka axelväska med fransar Maje
Svart mocka axelväska med fransar Maje - 0

Svart mocka axelväska med fransar Maje

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin svart väska från Maje i mjuk mocka med fransar längs sidorna och praktiskt handtag upptill. Axelremm saknas. Märket där fram har gnuggats bort! Men man skulle typ ändå inte se det märket.

ebba
ebba
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch Bag/Väska - Säljer denna fina svarta clutchen med axelband. Knappt använd och perfekt att ta till vardags, säljer då jag har för många väskor💕🙏🏼
Svart clutchväska Milano small - Snygg svart clutchväska från Milano i liten storlek. Väskan har en mjuk, rundad form med dragsko och smala axelband. Tillverkad i slätt material som ger en stilren look. Perfekt för att bära det viktigaste när du vill hålla det enkelt och trendigt.är knappt använd så är i mycket bra skick!har inga defekter! Men har it prislapp eller original förpackning
Juicy couture väska  - Vintage Svart juicy couture väska med silver detaljer🫶🏼Så fin men använder inte längre! I väldigt bra skick. Rymlig, ungefär som ett A4 papper🫶🏼
Atp Ateiler väska - Säljer en superfin rosa handväska med unikt vadderat handtag och asymmetrisk lockstängning. Väskan har en stilren design och är tillverkad i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit. Tar emot byten!! Första bilden lånad
Guldig kuvertväska i syntetmaterial - Säljer en snygg guldig kuvertväska med flätad look. Väskan har en mjuk och rundad form, perfekt att hålla i handen. Materialet är syntet och har en glittrig finish som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
röd clutch  - så snygg clutchväska som rymmer mycket!! Använd fåtal gånger !! 🩵🫰🏼
Vit quiltad handväska  - Superfin vit handväska i quiltad design med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har en mjuk, rundad form och är tillverkad i skinn. Kommer med original ask och dustbag. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar.
Rosa flätad axelväska  - Säljer en superfin rosa axelväska med flätad design och lång axelrem. Väskan har en kompakt form och är perfekt för att bära det viktigaste. Den är gjord i ett material som liknar skinn och har en trendig look som verkligen sticker ut.