Alla kategorier / Mode / Väskor
Vit beige axelväska i syntetmaterial
Vit beige axelväska i syntetmaterial - 89 Vit beige axelväska i syntetmaterial - 90 Vit beige axelväska i syntetmaterial - 91

Vit beige axelväska i syntetmaterial

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren vit axelväska i syntetmaterial. Väskan har en justerbar axelrem och stängs med magnetknappar. Perfekt för både vardag och fest!

Altina
Altina
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ett par jätte fina och bekväma kostym byxor fast i thights material  - Ett par vita kostym byxor i thightsmaterial, sitter bra på och är hur bekväma som helst man tänker inte på att det är thights material. Dem ser ut som vanliga kostymbyxor. Byxorna e ribbade
Lowaist gråa jeans från Gina tricot - Ett par mycket trendiga och moderna jeans i från gina tricot, dem är lågmidjaee och i ett mycket bra skick, säljer dessa då jag inte använder dem mer, dem är i storlek 34 och sitter mycket bra.
Wide straight petite jeans från pretty little thing ( ettiketten finns kvar på byxan) - Dem är endast använda en gång då jag provade dem annars så är dem inte använda mer, och säljes pga för små för mig. Dem är även helt ny köpta så dem är i  väldigt bra skick.
Lägger upp dessa igen då det vart många oseriösa som hört av sig, jeans från pretty little thing i bootcut  - Jeansen är i storlek Xs/S och är i mycket bra skick. Dem är bootcut sitter perfekt på längden och jag är 156 som referens. Dem är i helt nytt skick då jag aldrig använt de. Dem är i en light blue washed nyans. Säljer för 350 plus frakt.
Beiga klackar från ASOS  - Säljer ett par eleganta beige pumps i mocka med spetsig tå och smal klack. Perfekta för både fest och mer formella tillfällen. De är i mycket bra skick och har en stilren design som passar till det mesta. Skorna är bekväma och ger en snygg siluett.
Beiga klackskor  - Snygga beige sandaler i mocka med hög klack och smal rem över tårna. De har en elegant design med justerbart spänne runt ankeln. Perfekta för sommarens fester eller en utekväll. De är i bra skick och redo att användas!
Svart axelväska från Gina Tricot - Snygg svart axelväska i skinn från Gina Tricot med coola nitar på axelremmen. Väskan har en stilren design med ett guldfärgat spänne framtill. Perfekt för en utekväll eller fest! 🖤✨
Vit axelväska med kedja från NA-KD - Säljer en superfin vit axelväska från NA-KD med krokodilpräglat mönster. Väskan har en elegant guldkedja och ett stilrent spänne framtill. Perfekt för en utekväll eller fest! 👜✨
Ljusa jeans med slitningar - Säljer ett par ljusa jeans från Perfect Jeans i storlek 34. De har en cool, sliten look med hål vid knäna och en klassisk femficksdesign. Perfekta för en avslappnad stil! 🕶️
Ljusa jeans med slitningar - Säljer ett par ljusa jeans från Perfect Jeans i storlek 38. De har en cool, sliten look med hål på knäna och en klassisk femficksdesign. Perfekta för en avslappnad stil! 🕶️
Liknande annonser
Visa alla