Alla kategorier > Mode > Väskor
Glittrig silver kuvertväska
Glittrig silver kuvertväska - 0

Glittrig silver kuvertväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Silver
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygg och glittrig kuvertväska i silver perfekt för en kväll ute. Väskan har en elegant design med en metallisk detalj på framsidan. Perfekt för att bära det nödvändigaste med stil.

Melinda
Melinda
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glittrig silver kuvertväska med kedja - Säljer en glittrig kuvertväska i silver med små stenar och kedja som axelrem. Väskan är 18x11x5 cm, har magnetlås, innerfack med dragkedja och plats för det viktigaste. Perfekt för bal eller en utekväll! Den är endast använd en kväll och märket är ”Mascara” Nypris 515kr🩷🩷🩷🩷
Glittrig silver kuvertväska - Snygg kuvertväska i glittrigt silver med mjuk form och lätt rynkade detaljer upptill. Perfekt när du vill addera lite extra bling till din outfit. Väskan är stilren och enkel att matcha med olika looks.
Glittrig silver kuvertväska - Säljer en glittrig silverfärgad kuvertväska med kedja. Väskan har ett stilrent och elegant utseende med ett snedställt lock och massor av glitter som verkligen fångar ljuset. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Silver kuvertväska med kedja - Stilren kuvertväska i metallic silver med kedjehandtag och klassiskt metallspänne. Väskan har en mjuk, glansig yta och ett ljust innerfoder med liten innerficka.
Silver glittrig kuvertväska - Perfekt storlek för mobil och mindre smink eller assessorer❣️
Glittrig silver kuvertväska från Menbur - Snygg kuvertväska från Menbur i glittrigt silver med kedja som axelrem. Framsidan har en dekorativ rosett och insidan är fodrad med svart tyg och har en liten ficka. Perfekt storlek för mobil och småsaker. Stilren och festlig design.
Glittrig silver kuvertväska med kedja - Snygg kuvertväska i silver med glittrig yta och metallkedja som axelrem. Väskan har en rektangulär form, ett stilrent spänne och en liten rosett på kedjan. Insidan är ljus med dragkedjefack för småsaker. Perfekt för att lyfta din outfit. Kedjan går att stoppa i väskan om man vill bära den i handen. Köpt för 489kr och använd endast en gång på bal
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto