Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige necessär från Necesse - Snygg beige necessär från Necesse med guldfärgad logga och dragkedja. Perfekt storlek för att ha med smink eller småprylar. Stilren design med lätt struktur i materialet och metalltag på dragkedjan.
Beige rutig necessär  - Jättefin handgjord necessär, ny💗
Beige fluffig necessär från Gina Tricot - Supermjuk och fluffig necessär i beige teddy-material från Gina Tricot. Rektangulär form med dragkedja upptill och liten etikett framtill med texten 'You are pretty'. Perfekt för smink eller småprylar.
Necessär  - Vit/beige necessär från rusta☺️ använt ett par gånger men fint skick!
Beige axelväska  med dragkedja - Snygg beige axelväska med bred justerbar rem och silverfärgad dragkedja. . Köpt den för ganska längesen men den har mest hängt hemma och den är inte så använd. Vit lite mjölkvit eller hur man förklarar lite beige vit. Den har små skavanker som jag försökt tagit så bra bilder som möjligt på men inga stora saker bara små ytliga!
Beige datorväska med dragkedja - En stilren och enkel beige datorväska med mjuk yta och dragkedja runtom. Den är använd men inte sönder. Fläckarna bör gå bort i tvätten men inget jag testat. Fodralet är väldigt rymligt o man får plats med mer än bara dator.
Beige handväska med dragkedjor - Säljer en beige handväska i skinnimitation med två rejäla handtag och snygga svarta detaljer. Väskan har dekorativa dragkedjor framtill och ett litet emblem i silver. Perfekt storlek för det viktigaste och har en cool, boxig form.
Beige axelväska med dragkedja - Snygg beige axelväska i syntetmaterial med justerbar axelrem. Väskan har en praktisk dragkedja upptill och en stilren design som passar till många tillfällen.
Beige necessär med dragkedja
Beige necessär med dragkedja - 89 Beige necessär med dragkedja - 90

Beige necessär med dragkedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg beige necessär i manchester med dragkedja. Perfekt för att hålla ordning på dina toalettartiklar när du reser. Den har en stilren design och är i nytt skick. Passar perfekt i resväskan eller som en liten väska i handväskan.

Hanna
Hanna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.