Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart quiltad axelväska med kedja
Svart quiltad axelväska med kedja - 0 Svart quiltad axelväska med kedja - 1

Svart quiltad axelväska med kedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

45 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg svart axelväska i quiltat skinn med silverfärgad kedja och axelrem i läder. Väskan har ett stort spänne framtill i silver och lockstängning. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.

Ester Posse
Ester Posse
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska med quiltat mönster och guldfärgad kedja. Väskan har en elegant låsdetalj framtill och är perfekt för att ge en stilren touch till din outfit.
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska med quiltat mönster och guldfärgad kedja. Väskan har en elegant design med en dekorativ guldfärgad detalj på framsidan. Perfekt för att ge din outfit en stilfull touch.
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska med quiltad design
Svart quiltad axelväska med kedja - Jag Säljer en svart quiltad axelväska med silverfärgad kedjerem och justerbar axelrem i syntet. Väskan har ett stilrent mönster och stängs med lock. Perfekt för att bära det viktigaste. Och väldigt fin att ha tex till skolavslutningen 💕
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska med quiltad design och en chunky guldfärgad kedja som handtag. Väskan är gjord i skinnimitation och har dragkedja upptill samt flera fack inuti. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska i quiltat skinnimitation med silverfärgad kedjerem och vridlås i metall. Väskan har ett klassiskt rutmönster i V-form och ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig vibe till din outfit.
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska med quiltad struktur och guldfärgad kedjerem. Använder inte alls och har använts max 3 gånger
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska med quiltat mönster och en stilren kedja som axelrem. Perfekt för att ge din outfit en elegant touch. Väskan har en kompakt design som gör den idealisk för både vardag och speciella tillfällen.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Virkad, mörkgrön clutch-väska - Säljer en egen-virkad clutch-väska! Den är i t-shirts material och i en mörkgrön färg. Se mått på bild! Skriv om du har frågor! :)
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Handväska  - Säljer en snygg handväska i blått denimtyg med ikoniskt monogrammönster. Väskan har guldfärgat lås, beige och rött skinnhandtag samt gul insida. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt cool detalj till din outfit. Väskan är helt ny inköpt alltså aldrig använd.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.