Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart midjeväska - Snygg svart midjeväska med klassiskt GG-mönster. Väskan har justerbart band, dragkedja upptill och en extra ficka framtill. Tillverkad i skinn med detaljer i svart och silver. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Svart midjeväska från Nike - Snygg och praktisk svart midjeväska från Nike med justerbart band och dragkedja. Perfekt för att hålla dina saker säkra och nära till hands. Den har ett stort fack med meshficka inuti för extra förvaring.
Svart midjeväska från Lacoste - Snygg svart midjeväska från Lacoste med det klassiska krokodilmärket framtill. Väskan har en justerbar rem och en dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att bära med sig det viktigaste på ett stilrent sätt.
Svart midjeväska från Lacoste - Snygg svart midjeväska från Lacoste med silverfärgad dragkedja och det klassiska krokodilloggan i metall. Väskan är tillverkad i slitstark syntet och har en justerbar rem. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som passar till allt.
Svart midjeväska med dragkedja - Snygg svart midjeväska med justerbart band och smidig plastspänne. Väskan har en silverfärgad dragkedja och ett litet hål för hörlurar. Perfekt för att ha mobilen och nycklar nära till hands när du är på språng.
Svart midjeväska Med GG - Svart midjeväska med GG mönster
Svart midjeväska från Gucci - Snygg svart midjeväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en bred axelrem i marinblått och rött, samt detaljer i skinn och mesh på baksidan. Perfekt för att bära dina essentials med stil.  Kvitto finns, väskan är i bra skick förutom lite slitet på bandet. Skick 7,5-8/10. Vid frågor kontakta mig. Frakt endast 📦
Svart och grå axelväska med mönster - Snygg och rymlig svart och grå axelväska med ett stilrent mönster. Perfekt för resor eller gymmet. Väskan har både handtag och en justerbar axelrem för bekväm bärning. Den är tillverkad i ett slitstarkt material och har en dragkedja för säker förvaring.
Svart och grå axel/midjeväska med mönster
Svart och grå axel/midjeväska med mönster - 0 Svart och grå axel/midjeväska med mönster - 1

Svart och grå axel/midjeväska med mönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg axel/midjeväska i svart och grått perfekt för sommaren med ett stilrent mönster. Väskan har en justerbar rem och dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att bära med sig det viktigaste på ett smidigt sätt. Pris kan DISKUTERAS

Liam
Liam
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.