Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska med guldspännen från Mango - Stilren svart axelväska i skinn med  två långa axelband. Väskan har snygga guldiga spännen framtill som ger en exklusiv känsla. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits. Skriv för fler bilder💕💕
Svart quiltad axelväska  - Snygg svart axelväska med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har en kedjerem med inslag av svart skinn och ett stort loga framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig känsla till din outfit.
Svart quiltad axelväska - Snygg svart quiltad axelväska med kedjerem och metallspänne framtill. Perfekt för både vardag och fest! Väskan har flera fack inuti, inklusive ett med dragkedja för extra säkerhet. Den är i mycket bra skick och redo att användas direkt.
Svart quiltad axelväska - Snygg svart quiltad axelväska med kedjedetaljer och en praktisk dragkedja på baksidan. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit.
Svart quiltad axelväska  - Säljer en svart väska i skinn ska det vara enligt säljaren
Svart quiltad axelväska - Puffig svart axelväska från Beulares.  Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk väska till vardagen.
Svart quiltad axelväska  - Snygg svart axelväska med quiltat mönster och kedjeaxelrem. Köpt i Grekland och bara använd några få gånger.
Svart quiltad axelväska - Snygg svart quiltad axelväska med kedjedetaljer på axelremmen. Väskan har en dragkedja upptill och en stilren design som passar perfekt för en trendig look. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Svart quiltad axelväska med guldspänne
Svart quiltad axelväska med guldspänne - 0 Svart quiltad axelväska med guldspänne - 1 Svart quiltad axelväska med guldspänne - 2 Svart quiltad axelväska med guldspänne - 3

Svart quiltad axelväska med guldspänne

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska med justerbar rem och guldiga detaljer. Väskan har ett quiltat mönster med geometriska rutor på framsidan och en stilren, rektangulär form. Materialet är skinnimitation som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk väska.

svea
svea
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusblå jumpsuit från H&M Oanvänd  - Snygg ljusblå jumpsuit från H&M med smala axelband och elastisk midja. Perfekt för varma sommardagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som ger en avslappnad look. Oanvänd
Vit långärmad topp från C.W.M - Säljer en stilren vit långärmad topp från C.W.M med rynkade detaljer framtill. Toppen har en v-ringad design och är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform. Perfekt för både vardag och speciella tillfällen.
Beige stickad tröja - Säljer en mysig beige stickad tröja med ribbad polokrage och långa ärmar. Perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och bekväma passform. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Slits vid sidorna, längre bak än fram. Passa en xs-s
Mönstrad byxdress från Stockholmsklädmärke - Trendig byxdress med ett färgglatt och detaljerat mönster i olika nyanser. Den har en halterneck-design med knytband och en elastisk midja för en bekväm passform. Perfekt för en somrig look!
Vit långärmad topp från C.W. - Säljer en stilren vit långärmad topp från C.W. med rynkade detaljer i midjan. Perfekt för en elegant och enkel look. Toppen är i ett mjukt och bekvämt material.
Bokpaket med Dagbok för alla mina fans och fler - Ett paket med flera böcker inklusive 'Dagbok för alla mina fans' och 'Plugg-hästen Sune'. Perfekt för unga läsare som gillar humor och äventyr. Innehåller både svenska och engelska titlar, med färgglada omslag och illustrationer.
Vit ärmlös klänning från H&M - Säljer en söt vit klänning från H&M med spetsdetaljer på överdelen och volanger på kjolen. Klänningen är ärmlös och har en dragkedja i ryggen. Perfekt för speciella tillfällen! 🌟
Beige/ off white quiltad pufferjacka från OKAY - Lättvikt jacka. Passar en xxs eller barn 146/152. Off white/ beige pufferjacka från OKAY med quiltad design och hög krage. Jackan har två fickor med dragkedja och en stilren patch på ärmen. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Beige teddyjacka från H&M - Supermjuk och fluffig teddyjacka från H&M i beige färg. Jackan har hög krage, stora knappar framtill och är helfodrad. Perfekt för kalla dagar och ger en riktigt cozy vibe. Passar dig om du är storlek 140
Rosa regnjacka från Cross Sportswear - Lång, rosa regnjacka från Cross Sportswear med huva och vita detaljer. Jackan har dragkedja, tryckknappar och två stora fickor framtill. Perfekt för regniga dagar och har en clean, stilren look.
Liknande annonser
Visa alla