Alla kategorier > Mode > Väskor
Silver handväska
Silver handväska  - 0

Silver handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Silver
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg handväska i metallic silver. Väskan har klassiska detaljer med dragkedja framtill, handtag och en axelrem. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och ger en cool vibe till din outfit.

Jannnike Hallonqvist
Jannnike Hallonqvist
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silver handväska - Unik handväska, boho, ibiza inspirerad. Aldrig använd. Men har en liten böj på en av stråna.
Silver handväska  - Säljer en väldigt söt silver väska från glitter som är prefekt för sommaren eller ut och festa. Den är använd men ser fortfarande helt ny ut!!! Har en förlängd axel rem också
Silver handväska med kedjerem - Snygg handväska i metallic silver med krokodilpräglat mönster och kedjerem. Väskan har ett stilrent spänne framtill och en boxig form som ger en modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Silver handväska med dragkedja - Cool handväska i metallic silver med två rejäla handtag och snygga metalldetaljer. Väskan har en praktisk dragkedja framtill och dekorativa nitar. Tillverkad i skinnimitation som ger en lyxig känsla. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look.
Glittrig silver handväska - Säljer en glittrig handväska i silver. Väskan har ett kort axelband som också är täckt av glitter. Från Shein, skriv om flera bilder önskas 🥰
silver handväska - snygg silver handväska   y2k
Glittrig silver handväska med kedja - Superfin handväska i silver med glittrande yta och en vågig detalj av paljetter på framsidan. Väskan har ett stadigt handtag och en tunn kedja som axelrem. Perfekt storlek för mobilen och det viktigaste. Snygg och unik design som verkligen sticker ut.
Glittrig silver handväska med knut - Säljer en superglittrig handväska i silver med massor av små stenar över hela väskan. Den har en cool knutdetalj på handtaget och stängs med dragkedja. Perfekt när du vill sticka ut och bära något unikt. Rymmer det viktigaste och är lätt att bära i handen.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Väska  - Helt ny
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité