Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart kuvertväska med paljetter och pärlor
Svart kuvertväska med paljetter och pärlor - 0 Svart kuvertväska med paljetter och pärlor - 1 Svart kuvertväska med paljetter och pärlor - 2

Svart kuvertväska med paljetter och pärlor

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en svart kuvertväska dekorerad med glittriga paljetter och silvriga pärlor i blommönster. Väskan har metallram och klassiskt knäppe upptill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.

Bella
Bella
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kuvertväska med pärlor och kedja - En svart kuvertväska dekorerad med vita pärlor och glittrande stenar på framsidan. Väskan har en silverfärgad kedja med svarta pärldetaljer som axelrem. Stängs med dragkedja och har ett stilrent, avlångt format. Perfekt för att lyfta din outfit med extra bling.
Svart kuvertväska med pärlor och kedja - Kuvertväska i svart med glittriga pärldetaljer och små stenar på framsidan. Väskan har en unik axelrem med svarta pärlor och silverfärgad kedja. Perfekt för dig som vill sticka ut med accessoarer som har extra bling.
Svart kuvertväska med paljetter och kedja - Snygg svart kuvertväska med glittrig paljettflik och guldfärgade metalldetaljer i hörnen. Väskan har en elegant kedjerem i guld och stilren, rektangulär form.
Glittrig kuvertväska med pärlor och paljetter - Säljer en kuvertväska från VILA med glittriga pärlor och paljetter i guld, silver och koppar. Väskan har ett geometriskt mönster, magnetknäppning och insida i ljus textil med små fack. Perfekt för att lyfta din outfit med extra bling.👜💕💕✨
Två kuvertväskor med broderi och pärlor - Säljer två unika kuvertväskor med snygga broderade detaljer och pärlor. Den ena är svart mocka med färgglada pärlfransar och tofs, den andra är ljusgrön med guldigt broderi och mjukt material. Perfekt för dig som gillar boho vibes och vill sticka ut.50kr/st
Svart kuvertväska - Svart kuvertväska i skinnimitation
Svart kuvertväska  - Snygg svart kuvertväska med det klassiska -mönstret i vitt och grått. Väskan är rektangulär och har dragkedja upptill. Tillverkad i canvas med läderdetaljer. Levereras med original gul dustbag med logga. Skriv innan köp
Svart Kuvertväska - Jättefin svart kuvert väska. Aldrig använt och mycket bra skick!! ‼️Kan sänka priset till ett rimligt pris‼️
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓