Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska i skinn med gulddetalj - Snygg svart axelväska i skinn med en rund guldfärgad låsdetalj framtill. Väskan har en justerbar axelrem och stilren, boxig form. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en clean look till outfiten. Liten skrapmärke på knäppet men det syns inte när väskan är stängd.
Svart axelväska i skinn med gulddetaljer - Säljer en stilren svart axelväska i skinn med justerbart axelband och snygga guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en avlång, rektangulär form och minimalistisk design som passar till många olika looks.
Svart axelväska i skinn med gulddetalj - Stilren svart axelväska i skinn med minimalistisk design och raka linjer. Väskan har långa handtag och en liten gulddetalj på framsidan. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.
Svart axelväska i skinn med gulddetaljer - Stilren svart axelväska i slätt skinn med bred axelrem och snygga guldfärgade metalldetaljer. Väskan har magnetlås och dragkedja på insidan för extra säkerhet. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och klassisk design.
Svart axelväska i skinn med gulddetaljer - En stilren svart axelväska i skinn med justerbar rem och snygga guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en enkel, rektangulär form och stängs med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många olika outfits. finns skavanker, se bild.
Svart axelväska i skinn med gulddetaljer - Snygg svart axelväska i mjukt skinn med stilrena gulddetaljer och breda handtag. Väskan har en enkel men modern design och en praktisk axelrem som gör den lätt att bära. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös look.
Svart axelväska i skinn med gulddetaljer - Snygg svart axelväska i slätt skinn med stilrena linjer och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har ett lock med mjukt böjd kant och praktisk axelrem. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och klassisk stil.
Svart axelväska i skinn med gulddetaljer - Köpt på zara för 400!
Svart axelväska i skinn med gulddetalj
Svart axelväska i skinn med gulddetalj - 0 Svart axelväska i skinn med gulddetalj - 1 Svart axelväska i skinn med gulddetalj - 2

Svart axelväska i skinn med gulddetalj

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska i präglat skinn med justerbart axelband och en stilren guldfärgad H-detalj framtill. Väskan har en klassisk fyrkantig form och stängs med ett lock. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och tidlös design.

Nara
Nara
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta sandaler med flätade remmar - Snygga svarta sandaler från VOX med två breda, flätade remmar i skinnimitation och plattformsula i kork-look. Perfekta för en trendig sommarstil och riktigt bekväma att glida runt i. Lätta att matcha med både jeans och klänning.
Glittriga örhängen med pärlor - Snygga örhängen med droppformad, glittrig topp i silverfärg och hängande vita pärlor. Perfekt för dig som vill ha en elegant och lyxig vibe. De gnistrar fint och har en klassisk design som verkligen sticker ut.
Highlighterpaletter  - Två highlighterpaletter: W7 Ice 'N' Bright med en skimrande ljus puderhighlighter i guldig förpackning och Camilla Pihl Creamy Highlighter Palette med fyra krämiga nyanser i vitt, champagne, rosa och brons. Båda har spegel i locket och stilrena vita fodral.
Svart pufferjacka med fuskpäls från hollies - Kan skicka fler bilder hur den sitter på privat.Svart pufferjacka från Jollies med stor huva kantad av brun fuskpäls. Jackan har markerad midja med brett bälte, dragkedjor framtill och på ärmen samt quiltad design. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och snygg.
Individuella lösögonfransar Golden Unwinding - Säljer bara 1
Sminkpaket med primer, foundation och mer - Allt för 120kr allt är inte nytt Fit me båda är 70% kvar
Foundation och primer-mix från olika märken - Båda Fitme är det en tredje del produkt kvar i
Foundationpaket Maybelline & Revolution - Pris går att diskuteras för varje produkt privat
Liknande annonser
Visa alla