Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart handväska - Säljer min svarta handväska för 150 kr jag har användvänt den 3/2 gånger den är i nyskick och väldigt fin
svart handväska  - En mycket fin svart väska, använt 2-3 gånger.
Handväska svart  - En svart handväska från pull&bear som är helt ny! Rymmer med ganska mycket, inklusive data. Vill gärna bli av med den och öppetköpet gick ut. Nypris 349kr
Svart handväska - Säljer då den inte kommer till användning , bilxtlås i sönder men inner facks låset funkar!
Svart handväska - Stilren svart handväska med guldfärgade detaljer. Väskan har två handtag, ett lock med snyggt spänne och en praktisk innerficka med dragkedja. Perfekt storlek till vardags eller skolan.
Svart handväska - Säljer denna svarta handväska från nakd med flätad framsida🥰
Svart handväska - Svart snygg väska skriv privat om du har några frågor eller om du vill ha mer bilder
Svart handväska  - Snygg och stilren svart axelväska i skinn med både handtag och axelrem. Perfekt för en chic och minimalistisk look. Väskan har en enkel design som passar till många olika outfits.
Svart handväska
Svart handväska  - 0 Svart handväska  - 1 Svart handväska  - 2 Svart handväska  - 3

Svart handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren svart handväska i skinn med guldfärgade detaljer. Väskan har två handtag, innerfack med dragkedja och ljusbeige foder med mönster. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg att bära över axeln. (Väskan är fejk!!)

Gry Frost
Gry Frost
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer