Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axelväska olivgrön  - Rymlig olivgrön axelväska i slitstarkt material med flera ytterfickor och bred axelrem. Väskan har flera fickor framtill och på sidorna. Flertal missfärgningar se bild 3 & 4.
Olivgrön axelväska med gulddetaljer - Säljer en stilren olivgrön axelväska i slätt skinn med justerbar rem och snygga guldfärgade spännen framtill. Väskan har magnetlås och en enkel, boxig form som ger en clean look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och vill ha plats för det viktigaste.
Olivgrön axelväska från K.Cobler - Säljer en olivgrön axelväska från K.Cobler i mjukt skinn. Väskan har ett snyggt veckat mönster, justerbar axelrem och stängs med snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool touch till din outfit.
Olivgrön axelväska från BP World - Säljer en olivgrön axelväska från BP World med justerbar rem. Vintage väska som passar både tjejer och killar. Den är i använt skick w lite slitningar men själv tycker jag bara det är nice detalj.
Olivgrön axelväska med bred rem - Snygg olivgrön axelväska med bred justerbar rem och tillhörande rund liten väska med dragkedja. Väskan har minimalistisk design och silvriga metalldetaljer. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk accessoar.
Olivgrön axelväska i syntet - Snygg olivgrön axelväska i syntetmaterial med en enkel och stilren design. Väskan har en justerbar axelrem och stängs med en tryckknapp. Nästan aldrig använd
Brun axelväska med fickor - Säljer en snygg brun axelväska med praktiska fickor framtill och ett spänne. Väskan har en justerbar axelrem och stängs med dragkedja. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste.
Axelväska med transparent ficka - Snygg axelväska i svart och vitt med en stor transparent ficka framtill. Har även en innerficka. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt hjärtformade dragkedjor💛 Köpt på Plick för några år sen, men får aldrig användning för den💔
Olivgrön axelväska med fickor💐
Olivgrön axelväska med fickor💐 - 0 Olivgrön axelväska med fickor💐 - 1 Olivgrön axelväska med fickor💐 - 2

Olivgrön axelväska med fickor💐

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Grön
Skick: Bra skick

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en olivgrön axelväska i slitstarkt material med justerbar axelrem. Väskan har flera praktiska fickor framtill och en dragkedja inuti för säker förvaring. Perfekt för vardagsbruk och utflykter.

★Thea★
★Thea★
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Väska  - Jättefin, använt en gång!🫶🏻
Mönstrad kuvertväska från Becksöndergaard - Supersnygg kuvertväska från Becksöndergaard med ett unikt mönster i rosa, beige och brunt. Väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och mysigt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit!
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!