Alla kategorier > Mode > Väskor
Grön G väska
Grön G väska - 0 Grön G väska - 1 Grön G väska - 2

Grön G väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

1000 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Helt ny skick

ZERO 2 HERO
ZERO 2 HERO
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön väska - Grön söt väska, den är bra storlek och rymlig. En fin grön färg som klär upp outfits fint
Grön väska - Säljer en snygg grön shoppingväska med ett klassiskt mönster. Väskan är rymlig och perfekt för shoppingturer eller som en vardagsväska. Den har två handtag och en liten innerficka för extra förvaring. Materialet verkar vara av syntet och insidan är ljus och rymlig.
Grön väska - oanvänd  - Grön oanvänd väska
Grön väska  - Grön väska från Pitaya Danmark i bra skick
G yard plånbok grön med mönster - Helt ny kommer med alla tillbehör i bilden skriv vid frågor
Liten grön väska - Säljer denna söta gröna väska, väldigt fint skick💚
G väska  - Stilren crossbody-väska i mörk monogramcanvas med läderlock och klassiska gröna/röda detaljer. Perfekt storlek för vardagsbruk – rymmer mobil, plånbok och små essentials. Justerbar axelrem, kan bäras crossbody eller över axeln. Väskan är i bra skick och ger en clean, lyxig street-look som funkar till både vardag och outfit-fits. Säljs då den inte kommer till användning.
Grön väska  - Grön/Blå väska från missguided.  Använd en gång.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
Korthållare - P korthållare med ask
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.