Alla kategorier > Mode > Väskor
Ryggsäck med hundmotiv
Ryggsäck med hundmotiv - 0

Ryggsäck med hundmotiv

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vit
Skick: Bra skick

55 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Supergullig ryggsäck formad som en hund med stora blå ögon. Axelremmarna är bruna och justerbara. Perfekt storlek för att bära småsaker, ca 27 cm lång och väger 218g. Söt accessoar för dig som gillar djur och unika väskor.🌸Fläckar. Sparsamt använd.

Loving_life
Loving_life
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söt ryggsäck - Söt ryggsäck med paljetter som går att ändra från vit till svart, och en liten pälsboll på ovansidan, skinnimitation i vitt mot ryggen, helt ny och aldrig hunnit bli använd.
Liten ryggsäck  - En liten ryggsäck i gott skick. Funkar bra om man inte vill gå runt med en stor ryggsäck. Får plats med det nödvändiga så som vattenflaska, mobil, plånbok och lite till. Får plats med mer än vad man tror!
Svartvit rutig ryggsäck med hjul - Säljer en cool svartvit rutig ryggsäck med hjul och utdragbart handtag. Perfekt för att rulla runt på resor eller i skolan. Den har flera fack och nätfickor på sidorna för extra förvaring. Mönstret är iögonfallande och ger en unik stil.
Vit mini-ryggsäck från Adidas - Adidas mini ryggsäck
Vit ryggsäck från Valentino - Snygg vit kanske lite mer åt det beiga hållet ryggsäck från Valentino med all-over logomönster och ljusbeiga detaljer. Väskan har en stor ytterficka med dragkedja och flera fack inuti. Tillverkad i syntetmaterial med stilrena detaljer och justerbara axelband. Nypris 1645kr
Ryggsäck - Köpt i höstas från zara. Mycket fint skick, inte kommit till användning då min dator ej får plats i den 💔
Ryggsäck  - 1 vecka gammal, riktigt bra med flera fickor, perfekt för träning eller utomhus aktiviteter
Ryggsäck säljes - Säljer denna superfina ryggsäck. Kom privat vid frågor eller intresse!❤️
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Handväska  - Säljer en snygg handväska i blått denimtyg med ikoniskt monogrammönster. Väskan har guldfärgat lås, beige och rött skinnhandtag samt gul insida. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt cool detalj till din outfit. Väskan är helt ny inköpt alltså aldrig använd.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Beige kuvertväska från Saint Laurent - Säljer en beige kuvertväska från Saint Laurent i kalvskinn med krokopräglat mönster och guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har magnetstängning och ett huvudfack. Helt oanvänd. Köpt för 670€ säljer endast för 4500kr. Priset kan diskuteras✅
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!