Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska! - Säljer en ljus blå söt väska, har ingen användning till den, har inte använt den på 2 år, dragkedjan är lite småt tröj men den funkar!
Väska - Säljer denna väska, har inte använts en ända gång hittade den när jag rensade💕pris kan såklart diskuteras
Väska  - Köpt i Spanien
Väska  - Blå väska från Mango använd ca 4-5 gånger
Väska  - Väska från nakd super fin använd en gång tillkommer axelband💓
Väska  - Säljer en krokodil läder inspirerad väska som inte används
Väska  - Snygg svart axelväska med ett elegant mönster och guldfärgade detaljer. Väskan har en dragkedja upptill och en smal axelrem.
väska  - Super fin Aldo väska
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Blå

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin rimlig väska i en fin blå/grön färg, nyskick!☺️

Benja Dahlgren
Benja Dahlgren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa satin klänning - Säljer en superfin rosa klänning i satinmaterial med rynkdetaljer på baksidan.
Topp och kjol - Aldrig använt , fint skick!☺️
Topp - Fin topp, knappt använd!☺️
Air Jordan Mid ”Ice Blue” - Fint skick, köpta på Second Place för 2400kr.
Kappa - Fint skick!
Klackar Ralph Lauren  - Nyskick
Klänning HM - Fint skick
Liknande annonser
Visa alla