Alla kategorier > Mode > Väskor
Grå flätad handväska
Grå flätad handväska - 0

Grå flätad handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg grå handväska med flätat mönster och dragkedja. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Väskan har en unik design med ett vridet handtag som ger extra karaktär.

🪵🪵
🪵🪵
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå handväska med flätad dragkedja - Stilren och rymlig grå handväska i skinnimitation med två rejäla handtag och snygga detaljer. Väskan har en framficka med dragkedja och flätad rem, samt markerade sömmar som ger en cool look.
Grå flätad handväska i mocka - Trendig beige handväska med flätad design och rundad form. Väskan har ett brett handtag med knutdetalj och är tillverkad i mjuk mocka. Perfekt accessoar för dig som vill ha en stilren och modern look.
Grå flätad handväska i skinn - Snygg grå handväska med flätad design och rundad form. Väskan har ett rejält handtag och stängs med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med stilren look. Pris kan diskuteras💕
Grå handväska  - Snygg grå handväska i mjukt skinn med coola nitar och detaljer. Väskan har dubbla handtag, dragkedja framtill och långa dekorativa remmar. Axelband finns till. Köpt på arkivet för 800 kr
Grå handväska  - Grå handväska från Gina Tricot
Grå handväska  - Grå Stella McCartney väska. Använd men fint skick och säljer pågrund av att den inte kommer till användning. Super fin till sommaren och rymlig väska.💕
Grå handväska - Säljer denna super fina väskan, bredd: 21cm längd: 15cm djup: 5cm 💓 har lite slitningar på axelbandet💕 pris kan absolut diskuteras!
Grå handväska - Så fin handväska med silverdetaljer som jag spontanköpte på stan för någon månad sen, men sedan inte kommit till användning. Pris kan disskuteras
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!