Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart quiltad axelväska i sammet
Svart quiltad axelväska i sammet - 0 Svart quiltad axelväska i sammet - 1 Svart quiltad axelväska i sammet - 2

Svart quiltad axelväska i sammet

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg svart axelväska i mjuk sammet med quiltat mönster och guldfärgad kedja. Liten och smidig modell med vridlås framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar med lyxig känsla.

Fabiii
Fabiii
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart quiltad axelväska i sammet - Säljer en svart quiltad axelväska i sammet med kedjerem i guld och svart. Väskan har ett klassiskt lock med vridlås i metall och stilren design. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig känsla till din outfit.
Svart quiltad axelväska i sammet - Snygg svart axelväska i mjuk sammet med quiltat mönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har ett stilrent vridlås i metall och ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig känsla till din outfit. Ord pris 249kr, pris kan diskuteras.
Svart quiltad axelväska i sammet - Snygg liten svart axelväska i mjuk sammet med quiltat mönster. Väskan har ett silverfärgat spänne framtill och en axelrem i kombination av kedja och läder. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar.
Svart quiltad axelväska i sammet - Snygg svart axelväska i mjuk sammet med quiltat rutmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har ett klassiskt rektangulärt lock med vridlås och ett rymligt fack med innerficka med dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och trendig look.
Svart sammet axelväska - Svart axelväska i sammet från Roma. Väskan har en snygg flätad rem och stängs med en tryckknapp. Perfekt för en fest! Mått - se linjal på bild. Hämtas på Hägerstensåsen eller ök 💫  🖤
Svart quiltad axelväska i skinnimitation - Säljer en svart quiltad axelväska med justerbar rem. Väskan har ett geometriskt mönster på framsidan och flera fack inuti för bra organisering. Tillverkad i skinnimitation med en stilren look som passar till många outfits. 25 cm bred och allt får plats!!
Svart quiltad axelväska i skinn - Snygg svart axelväska med quiltad design och rektangulär form. Väskan har en bred axelrem och stängs med dragkedja upptill. Materialet är skinn och insidan är fodrad i svart tyg. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit. Har några defekter vid slutet av remmarna.
Svart quiltad axelväska i skinnimitation - Snygg svart axelväska med quiltad design och långa axelband. Väskan har ett stort huvudfack, guldfärgade detaljer och dragkedja upptill. Tillverkad i skinnimitation och perfekt för dig som vill ha en stilren och rymlig väska med modern känsla.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.