Alla kategorier >
Väskor

Rosa axelväska i skinnlook
99 SEK
Frakt från 29 SEK
Beskrivning
Säljer en snygg rosa axelväska i skinnimitation med silvriga nitar och en liten dragkedjeficka framtill. Väskan har en kort axelrem och coola detaljer som ger den en trendig vibe. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många outfits. Jag tror att väskan är köpt på Kappahl dock vet jag inte säkert eftersom jag har klippt av lappen inuti
Majken Johansson kraft
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.