Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - En väldigt fin hand väska svart med guld detaljer på hel ny
Väska! - En supersnygg lackerad svart axelarms väska från Gina tricot som rymmer jättebra och är i nyskick! Använd max 2 gånger. Köpt för 300.
Väska - Superfin väska i krokodil liknande mönster. Vet inte märket på det men den är i superfint skick och inga märkbara defekter. Ganska mycket utrymme i den❤️
Väska - Mindre väska som passar till allt
Väska - Fin väska med 1 stort fack, 1 fack i mitten med dragkedja och även ett litet i mittenfacket. Funkar att använda som tex skolväska. Väldigt fin med rött tyg på insidan.
Väska  - Fin väska som är använd men ändå är i ett bra skick
Väska  - Bra skick
Väska  - Axelväska från DKNY som är jätte fin, lite sliten men det märker man inte av nästan (se på bild 3 och 4) därav priset🤍
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska i bra skick

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Väska  - Nyskick
Klänning  - Nyskick
Pernilla Wahlgren klänning  - Nyskick
Champion tröja  - Nyskick
Liknande annonser
Visa alla