Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
väska med guldiga detaljer  - Fin mintgrön väska
Väska med guld detaljer  - Säljes då jag använt den mycket sällan.
Blå glittrig väska  - Jättesnygg marinblå glittrig axelremsväska köpt på plick! Liknar Stella McCartney väska.  Aldrig använt🫶🏼💓
Glittrig väska  - Fint skick
Mörkblå axelväska i skinn med guldiga detaljer - Snygg svart axelväska i äkta skinn med justerbar axelrem och handledsrem. Väskan har guldiga metalldetaljer, dragkedja på baksidan och ett stilrent, minimalistiskt utseende. Perfekt för att bära det viktigaste och passar till många olika outfits.
Mörkbrun väska med guldiga detaljer - Fick den av en kompis för många år sedan, så vet tyvärr inte varifrån den kommer
Väska i tyg med guldiga detaljer  - Köpt second hand
Vit väska med guldiga detaljer  - Jätte fin väska från Spanien köpt för 50 £ den kommer med axelband
Glittrig väska med guld detaljer
Glittrig väska med guld detaljer  - 89 Glittrig väska med guld detaljer  - 90

Glittrig väska med guld detaljer

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Marinblå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd, inga fläckar varken utsida eller insida

Moa thyni
Moa thyni
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kenzo tröja - En röd sweatshirt från kenzo, köpte den för 2750kr❤️ Den är i bra skick och inte mycket använd.
Stickad tröja - Grå stickad tröja perfekt till hösten, den är ganska kort så du behöver inte vika upp den😊
Sweatshirt  - En tröja från hm men silver detaljer på ärmar och axlar. Den är i storlek 146-150 men är ungefär om en xs/xxs ❤️ den som köper betalar frakt
Sweatshirt  - En tröja med citat på, den är från Zara barn kille avdelning!! Storlek 146-150💜 men är som en XS! Den som köptes betalar frakt
 Beiga jeans  - Fina jeans som är vida och lagom högmidjade, tyvärr är de försmå och där av säljer jag dem❤️ Storlek 25
Levis jeans - Det är skinny jeans från Levis storlek 25
Jeans - Det är jeans som är ljusa och vida från junkyard💜
Tygklänning  - Jättefin tunn tygklänning med guldknappen på axeln.
Brun tjock tröja - Hälugt höst tröja
Tröja - En grå tjocktröja utan luva från Gina.
Liknande annonser
Visa alla