Alla kategorier / Mode / Väskor
Svart axelväska med Jack Skellington-tryck
Svart axelväska med Jack Skellington-tryck - 0 Svart axelväska med Jack Skellington-tryck - 1

Svart axelväska med Jack Skellington-tryck

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Cool svart axelväska med stort vitt Jack Skellington-tryck på framsidan. Väskan har justerbar axelrem och spänndetaljer. Perfekt för dig som gillar alternativ stil och vill ha en unik accessoar.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Brun och svart pälsväst - Snygg och trendig pälsväst i bruna och svarta nyanser. Perfekt för att lägga till en lyxig touch till din outfit. Västen är ärmlös och har en mjuk och fluffig textur. Konstpäls från Desires.Storlek S. Helt ny. Ordpris 699kr.
Svart topp med tryck S/M - Cool svart topp med ett katt- och korsbenstryck i vitt. Toppen har unika cut-out detaljer på axlarna och kontrastsömmar. Perfekt för en edgy look!
Svarta fingerlösa handskar med KISS-logga - Coola svarta fingerlösa handskar med den ikoniska KISS-loggan i vitt. Perfekta för fans av bandet som vill ha en rockig stil. De är bekväma och lätta att bära, vilket gör dem till ett utmärkt val för både vardag och konsert.
Patches Guns n roses - Patches 4 stycken nya med Guns n roses.
Svart slips med dödskallemönster - Cool svart slips med rosa dödskallemönster. Perfekt för att ge en edgy touch till din outfit. Slipsen har en klassisk form och är lätt att matcha med olika stilar.
Svart och rosa randiga handskar med spännen - Unika byxor med svart och rosa randigt mönster. De har flera dekorativa spännen och knappar längs benen, vilket ger en edgy look. Perfekta för dig som vill sticka ut!
Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska med tryck - Cool svart axelväska med ett unikt tryck i rött och vitt. Väskan har en justerbar axelrem med text och en praktisk dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch. Finns mycket utrymme och har plats med mindre saker som telefon, kort, kamera osv.
Jack Skellington axelväska - Mått:54*50*15cm, helt ny. Stor rund axelväska med Jack Skellingtons ansikte från Nightmare Before Christmas. Väskan är svart och vit med 2st breda axelremmar(Längd 80cm,ej justerbar). Perfekt för dig som älskar unika accessoarer och vill sticka ut med en cool och lekfull design, vattentätt material.
Svart axelväska från Jack Georges - Snygg svart axelväska från Jack Georges i bufalos skinn. Väskan har en praktisk dragkedja och justerbar axelrem. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste med stil.
Svart axelväska - Snygg svart  axelväska i syntetmaterial, säljer pga att den ej kommer till användning.
Svart axelväska - Svart väska från Gina tricot,den har en jätte gullig liten stjärna i mitten,väskan går att väckla ut och rymmer mycket plats då.Kedjan är lite missfärgad på ett ställe men de är absolut inget man tänker på,man kan också ta bort kedjan och bara hålla i den lilla väskan.Den är så snygg på alla sätt.
Svart axelväska - Snygg axelväska som är perfekt för dig som behöver extra utrymme för dina grejer. Har användts 3-4 gånger, Perfekt skick
Svart axelväska - Snygg svart axelväska med krokodilmönstrad yta och silverfärgad dragkedja. Väskan har en stilren, rektangulär form och ett brett axelband som ger en cool vibe. Perfekt för att lyfta din outfit med lite edge.
Svart axelväska  - Säljer en ikonisk svart axelväska med guldfärgade detaljer. Väskan har det välkända CC-spännet framtill och vinrött foder med broderad logga. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och lyxig accessoar. Använd vid ett tillfälle, så nyskick och väl omhändertagen! 🩷
Fortsätt i appen →