Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart glittrig axelväska med leopardmönstrat foder - Säljer en supercool svart glittrig axelväska med ett snyggt leopardmönstrat foder. Väskan har en dragkedja upptill och en justerbar rem. Perfekt för att ge din outfit lite extra bling! 🖤✨
Svart leopardmönstrad axelväska med kedja - Snygg svart kuvertväska med leopardmönster och silverfärgad kedja. Väskan har magnetlås och insidan är fodrad med klassiskt rutigt tyg. Bara att skriva vid frågor och priset kan såklart diskuteras!
Leopardmönstrad axelväska med kedja - Snygg axelväska med leopardmönster och svarta detaljer. Väskan har en kedja som axelrem och en stilren design med små nitar på locket. Perfekt för att ge din outfit en trendig touch. Kom med bud!
Svart axelväska med leopardmönstrat foder - Säljer en stilren svart axelväska i syntetmaterial med justerbart axelband och guldfärgad detalj på locket. Insidan har ett coolt leopardmönstrat foder och en innerficka med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste!
Leopardmönstrad axelväska med kedja - Väska från Zadig Voltaire. Cool axelväska med leopardmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig accessoar.
Leopardmönstrad axelväska med kedja - Cool axelväska med leopardmönstrat lock, svarta och bruna partier i skinn och mocka. Guldiga nitar och kedjedetalj framtill. Väskan har både handtag och lång axelrem för olika stilar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig accessoar.
Svart axelväska med kedja - Säljer denna snygga väska från zara som passar till de mästa
Svart axelväska med kedja - Snygg svart axelväska i skinn med mönster.
Svart axelväska med kedja och leopardmönstrat foder
Svart axelväska med kedja och leopardmönstrat foder - 0 Svart axelväska med kedja och leopardmönstrat foder - 1

Svart axelväska med kedja och leopardmönstrat foder

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

68 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart axelväska med glittrig yta och silverfärgad kedja som axelrem. Väskan har ett snyggt leopardmönstrat innerfoder och dragkedja på insidan. Perfekt för dig som vill ha en cool accessoar med det lilla extra.

Hanan daud Omar
Hanan daud Omar
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Så snygg och rymlig väska i mjukt PU-läder 💕 Perfekt nu till vintern och för skolan eller jobbet!!
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Väska - Helt ny
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick och bara använd fåtal gånger. köpt av en annan här på plick för 1500kr. lånade bilder från hon jag köpte av. postar så snabbt jag kan!
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny