Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart axelväska med dragkedja
Svart axelväska med dragkedja  - 0 Svart axelväska med dragkedja  - 1 Svart axelväska med dragkedja  - 2

Svart axelväska med dragkedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygg svart axelväska i syntetmaterial med praktisk dragkedja upptill. Väskan har stilrena detaljer och en justerbar axelrem för bekväm användning. Det går även att ta bort banden om man vill💗

Medina Dani
Medina Dani
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska i fejk skinn med dragkedja och gulddetaljer. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste. Enkel och stilren design som passar till många tillfällen.
Svart axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska med justerbar rem och guldfärgad dragkedja. Väskan har en mjuk, rundad form och är tillverkad i ett slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för att få plats med det viktigaste och passar till många olika stilar.
Svart axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska i syntetmaterial med flera dragkedjor för praktisk förvaring. Väskan har en justerbar axelrem och en kompakt design som passar perfekt för vardagsbruk. Perfekt för att hålla dina saker organiserade och lättillgängliga.
Svart axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska med dragkedja och en stilren design. Väskan har en praktisk storlek och ett metallspänne framtill som ger en extra touch. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Svart axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska i skinn med justerbar och avtagbar axelrem. Man kan ha den som en ryggsäck eftersom det finns två band med! Man kan även ha som axelväska. Väskan har ett stilrent och minimalistiskt utseende med en praktisk dragkedja framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att matcha till olika outfits.
Svart axelväska med dragkedjor - Snygg svart axelväska säljer för den inte kommer till användning
Svart axelväska med dragkedjor - Säljer en svart axelväska i skinnimitation med flera snygga dragkedjor och detaljer i silver. Väskan har två stora ytterfack med dragkedja, innerfack och rejäla handtag med metallringar. Perfekt för dig som vill ha plats för allt och gillar en cool stil. Lite sliten på kanten uppe även handtagen se bilderna. Köpt sacond hand
Svart axelväska med dragkedjor - En stilren svart axelväska i syntetmaterial med justerbart band och smidig plastspänne. Väskan har två fack med dragkedjor, perfekt för att hålla koll på mobilen, plånboken och andra småprylar. Enkel och clean design som passar till det mesta. Aldrig använd
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Handväska  - Säljer en snygg handväska i blått denimtyg med ikoniskt monogrammönster. Väskan har guldfärgat lås, beige och rött skinnhandtag samt gul insida. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt cool detalj till din outfit. Väskan är helt ny inköpt alltså aldrig använd.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Beige kuvertväska från Saint Laurent - Säljer en beige kuvertväska från Saint Laurent i kalvskinn med krokopräglat mönster och guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har magnetstängning och ett huvudfack. Helt oanvänd. Köpt för 670€ säljer endast för 4500kr. Priset kan diskuteras✅
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!