Alla kategorier > Mode > Väskor
Fyra mobilskal i olika mönster och färger
Fyra mobilskal i olika mönster och färger - 0

Fyra mobilskal i olika mönster och färger

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Bra skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer fyra olika mobilskal. Ett svart med vita prickar, ett helsvart, ett genomskinligt och ett med leopardmönster. Perfekt för att variera stilen på din mobil!

hello
hello
(6)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fyra axelväskor i olika stilar - Säljer fyra axelväskor i olika stilar och färger. En svart väska med dragkedja och justerbar rem, en glansig svart med vit logga, en svart med röd-grön rand och en beige med monogrammönster och gulddetaljer. Perfekta för olika tillfällen och outfits. Köp alla för 150kr
Tre trendiga väskor i olika stilar och färger - Säljer tre snygga handväskor: en beige croco-mönstrad axelväska, en vit axelremsväska med dragkedja och silverdetaljer samt en svart glansig axelväska. Perfekta accessoarer för att lyfta din outfit. Fler bilder finns! Fråga gärna vid funderingar kring mått osv :)
Mönstrade väskor i olika färger - Säljer flera stiliga väskor med ikoniska mönster. En svart axelväska med präglat mönster, en brun rutig shoppingväska med röda detaljer, en klassisk monogramväska med beige och bruna toner, samt en ljus rutig väska med beige handtag. Perfekta för att lyfta din stil! Pris går att diskutera
Mix av väskor i olika färger och storlekar  - Säljer flera snygga väskor. Skriv för mer bilder.Skriv för mer onfo o h eller frågor ❤️ pris beror på väska ❤️ men mellan 70 och 280kr ❤️
Axelväskor i olika färger  - Säljer tre snygga väskor: en svart axelväska i skinnimitation med dragkedja, en quiltad beige handväska med korta handtag och en ljuslila axelväska i mjukt material. Perfekta accessoarer för att lyfta din outfit och matcha olika stilar. Varsågod och köpa🥰
Svart handväska i croco-mönster - Söt minibag <3
 korthållare i tre färger - Säljer tre stilrena  korthållare i rosa, blå och grå. Alla har det klassiska och är tillverkade i exklusivt skinn. Perfekt för dig som vill ha en snygg och smidig plånbok till korten.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Mönstrad datorväska - Säljer datorväska ❣️ Syr de själv samt necessärer bland annat, gör anpassade storlekar!! Priset varierar beroende på storlek!! 🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.