Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
C axelväska  - Snygg axelväska i beige och vitt med klassiskt monogrammönster och guldfärgade detaljer. Väskan har svart axelrem och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar.
Mönstrad axelväska - Säljer en unik axelväska med vackert mönster i beige och bruna toner. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt detaljer i korkmaterial. Perfekt för dig som vill ha en snygg och annorlunda accessoar.
Svart plånbok från G u c c i - Snygg svart plånbok med ett coolt ormmönster i rött och vitt. Plånboken har flera fack för kort och sedlar, perfekt för att hålla ordning på dina tillhörigheter. En stilren accessoar för den modemedvetna.
Mönstrad axelväska i syntet - Snygg axelväska med ett coolt geometriskt mönster i svart och beige. Väskan har en justerbar axelrem och är perfekt för både vardag och fest. Tillverkad i syntetmaterial vilket gör den lätt och hållbar. En stilren accessoar som passar till många outfits!
C axelväska med kedja och logomönster - Snygg axelväska från Coach med kedjerem och klassiskt logomönster. Finns i flera färger som beige, brun, svart och rosa. Väskan har guldfärgade detaljer och är tillverkad i skinn och syntet. Perfekt storlek för det viktigaste och en stilren look.
Mönstrad axelväska med kedja - Snygg axelväska med ett klassiskt mönster och en stilren kedja. Väskan har en säker låsdetalj framtill och är perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Beige mönstrad axelväska med kedja - Snygg beige axelväska med quiltad design och silverfärgad kedjerem. Väskan är endast använd 4 gånger.
Mönstrad axelväska från G u c c i
Mönstrad axelväska från G u c c i - 0 Mönstrad axelväska från G u c c i - 1 Mönstrad axelväska från G u c c i - 2

Mönstrad axelväska från G u c c i

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren axelväska med det klassiska GG-mönstret. Väskan har en elegant kedjerem och ett dekorativt spänne framtill. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.

𝔉𝔢𝔩𝔦
𝔉𝔢𝔩𝔦
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Oanvänd Svart handväska i skinn med dragkedjor - Cool svart handväska i skinn med flera dragkedjor, dubbla handtag. Väskan har dekorativa remmar och ett fack framtill samt en hängande tag. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. INGEN KORTHÅLLARE KOMMER MED TYVÄRR OCH INGET AXELBAND❤️❤️❤️❤️❤️
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
Svart flätad väska - Handväska som är helt ny!
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
Svart handväska  - Långt band medföljer ❤️lite av guld färgen har försvunnit på dragkedjan 💕priset kan diskuteras