Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Monogram axelväska - Säljer en brun axelväska. Väskan har kedjerem, dragkedja och en liten rund coin purse som hänger på axelbandet. Materialet är präglat skinn och canvas. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
 axelväska monogram - Perfekt för dig som vill ha en ikonisk designeraccessoar
Gucci svart axelväska med monogram - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-monogram, silverfärgad dragkedja framtill och justerbart band med röd-blå rand. Väskan är i syntetmaterial med detaljer i skinn och har en stilren, rektangulär form. Perfekt för att bära det viktigaste.
Brun axelväska med monogram - Snygg brun axelväska med monogrammönster och matchande rund liten väska. Väskan har en justerbar axelrem i svart och detaljer i guld. Perfekt för både vardag och fest!
 axelväska monogram brun - Säljer en snygg axelväska från  med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har bred svart axelrem med logga och en tillhörande liten plånbok med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk väska.
Monogram axelväska från Louis Vuitton - Intressekoll på min Louis Vuitton Cabas Mezzo. Mycket rymlig, perfekt för skolan  Skick: C/D, väldigt fint vintage skick utom åtgärd som krävs för att få dragkedjan fullt fungerande. Självklart äkta.   Serienummer: AR1011  Sku: V027  Mått: B38cm x H33cm x D16cm
Louis Vuitton monogram axelväska - Säljer en brun axelväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och guldiga detaljer. Väskan har flera fack med dragkedja och en bred, ljusrosa axelrem med logga. Materialet är skinn och syntet, perfekt för dig som vill ha en ikonisk och trendig accessoar.
Monogram axelväska från Louis Vuitton - Snygg axelväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster. Väskan har en elegant kombination av brunt och svart med guldfärgade detaljer. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.
Yazz

Monogram axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en klassisk axelväska i brunt monogrammönster med ljusbruna skinnhandtag och detaljer. Väskan har rymlig insida, guldfärgade metalldetaljer och ikoniska loggor över hela ytan. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och lyxig accessoar.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Monogram Denim Handväska - Snygg handväska från Louis Vuitton i blå denim med klassiskt monogrammönster och detaljer i brunt skinn. Väskan har robusta handtag, guldfärgade metalldetaljer och en unik låsdetalj framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk designeraccessoar. Väskan är köpt på soleplus och är vintage! Väskan saknar även två knappar och har defekter!
Svart handväska från Marc by Marc Jacobs - Såå fin väska ifrån Marc Jacobs! I fint skick men är vintage. Går även därmed inte att köpa längre och är svår att få tag på. Är den medelstora storleken och får plats med en MacBook Air. Sååå kär i denna väskan men tröttnat lite så därav säljer jag till rätt pris ÖPPEN FÖR ATT DISKUTERA PRIS VID SNABB AFFÄR
monogram handväska - Säljer en klassisk brun handväska med ikoniskt monogrammönster och detaljer i ljusbrunt skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och röd- och svartmönstrat innerfoder. Avtagbar axelrem medföljer för extra flexibilitet.
Svart handväska med silverdetaljer💕 - Snygg svart handväska i skinnimitation med två dragkedjor framtill och ett emblem med vingar i silver. Väskan har korta handtag och stilren, boxig form. Perfekt för dig som gillar en edgy och klassisk look. (Vid snabb affär kan jag diskutera pris)
INTRESSEKOLL Valentino Garavani - Säljer en vit Valentino Garavani rockstud med guld nitar. Kan inte garantera äktheten då den är köpt här på Plick och fick inte med något kvitto, men fick med ett kort (se bild). Fint skick men använd🩷 Säljer då jag inte använder den längre🩷
Väska - Nano speedy, box ingår
Röd axelväska Valentino Garavani - Snygg röd axelväska från Valentino Garavani i äkta skinn med coola nitar runt kanterna och på axelremmen. Väskan har en mjuk, rundad form och justerbar rem. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och vill sticka ut med lyxig design. Pris kan diskuteras
Svart axelväska i skinn med gulddetalj - Stilren svart axelväska i skinn med breda sidor och snygg guldfärgad låsdetalj framtill. Väskan har långa axelband och minimalistisk design, perfekt för dig som gillar en klassisk look med modern twist. Banden har gått sönder men syns itne när man har den på sig