Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart quiltad kuvertväska med kedja
Svart quiltad kuvertväska med kedja - 0

Svart quiltad kuvertväska med kedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

90 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Stilren svart kuvertväska i sammet med quiltad design och guldfärgad kedjerem. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch. Väskan har en klassisk form och känns både trendig och tidlös.

Gina Takla
Gina Takla
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kuvertväska med kedja - Stilren svart kuvertväska i croco-mönstrat skinnimitation med silverfärgad kedjerem. Väskan har ett kuvertformat lock och dekorativa sömmar längs kanterna. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart kuvertväska med kedja - Snygg svart kuvertväska med silverfärgad kedja som axelrem. Väskan har ett stilrent ormskinnsmönster och stängs med magnetknapp. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool touch till din outfit.
Svart kuvertväska med kedja - Elegant svart kuvertväska med en stilren kedja som axelrem. Väskan har en dekorativ rosett på framsidan som ger en chic touch. Perfekt för att lyfta din outfit till nästa nivå.
Svart kuvertväska med kedja - Svart handväska ifrån Zara. Fint skick. Köpt för ca 2 år sedan ny. Kedja medföljs. Hör av er för frågor eller annat💓💓
Svart kuvertväska med kedja - Snygg svart kuvertväska i ett glansigt material med en elegant knutdetalj på framsidan. Väskan har en silverfärgad kedja som axelrem, perfekt för festliga tillfällen. Den är både stilren och praktisk, lätt att matcha med olika outfits, använd vid ett tillfälle, nypris 400kr
Svart quiltad axelväska med kedja - Stilren svart axelväska med quiltat mönster och snygga guldfärgade kedjehandtag. Väskan har en rektangulär form, lock med vridlås i guld och är tillverkad i skinnimitation. Perfekt för dig som gillar klassisk design med en modern twist. Lite sliten men inget som syns
Svart mocka kuvertväska med kedja - Snygg svart kuvertväska i mocka med silverfärgade nitar längs kanterna och en lång kedjerem. Väskan har dragkedja upptill och en stilren, rektangulär form som ger en edgy vibe. Perfekt för att lyfta din outfit med lite extra attityd.
Svart kuvertväska med nitar och kedja - Cool svart kuvertväska i skinnimitation med silverfärgade nitar längs kanterna och en lång kedjerem. Väskan har dragkedja upptill och en liten handledsrem. Perfekt för dig som gillar edgy detaljer och vill sticka ut.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Vintage Coach Bag - Coach väska köpt utomlands i en vintage butik. Supersnygg!!
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Vit Amor City handväska Elsa - Snygg vit handväska från Amor, modell City Bag Elsa. Väskan har flätade handtag, dekorativa dragkedjor och långa remmar på sidorna. Tillverkad i syntetmaterial och har en stilren, modern look som passar till många outfits. Den är även helt oanvänd med lappar och plast kvar.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd