Alla kategorier > Mode > Väskor
Orange handväska med fransar
Orange handväska med fransar - 0 Orange handväska med fransar - 1 Orange handväska med fransar - 2

Orange handväska med fransar

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg orange handväska med fransar som ger en bohemisk touch. Väskan har en rundad form och är tillverkad i skinn. Den har en praktisk dragkedja på baksidan för extra förvaring. Perfekt för att liva upp vilken outfit som helst!

Irma Aksberg
Irma Aksberg
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Orange handväska med fransar - Cool orange handväska med runda metallhandtag och långa fransar på framsidan. Väskan har ett färgglatt mönstrat innerfoder och en avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik accessoar.
Orange handväska med dragkedja - Säljer en snygg orange handväska med dekorativa sömmar och en praktisk dragkedja framtill. Väskan har två handtag och en kompakt design som gör den perfekt för att bära med sig det viktigaste. Perfekt för att liva upp din outfit med en färgklick!
Svart handväska med fransar - 💕Kan tänka mig att gå ner i pris💕 Super snygg väska med fransar,man kan hålla i den eller ha ett band runt så de blir en axelväska.Den har fått en liten skada på ena sidan.
Handgjord orange stickad handväska - märke Li Per Leí - Unik rund handväska i starkt orange färg, stickad med grovt garn för en chunky look. Väskan har ett matchande handtag och kommer med en liten orange påse i satin. Perfekt för dig som vill sticka ut med accessoarer.
Orange handväska med tofsdetalj - Snygg orange handväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer och dekorativa tofsar framtill. Väskan har ett stadigt handtag och medföljande axelrem för extra flexibilitet. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och flera fack inuti.
Orange/brun handväska  - Snygg handväska från DayEt. Har 3 fack.  Använd fåtal gånger, finns knappast tecken på användning. 🌸
Orange handväska med gulddetaljer - Snygg orange handväska med eleganta gulddetaljer och svarta sömmar. Väskan har en praktisk dragkedja och en dekorativ rem med ringdetalj. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Vit handväska med dragkedja - Stilren vit handväska i syntetmaterial med två handtag och en silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en rektangulär form och minimalistisk design, perfekt för att lyfta din outfit. Snygga sömdetaljer och enkel att matcha. Köpt från Loppis, är i väldigt bra skick 🤍