Alla kategorier / Mode / Väskor
Svart handväska med axelrem
Svart handväska med axelrem - 0 Svart handväska med axelrem - 1 Svart handväska med axelrem - 2

Svart handväska med axelrem

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

260 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Stilren svart handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har en klassisk, fyrkantig form och silverfärgade metalldetaljer. Insidan har två fack med dragkedja och extra fickor för småsaker. Pris kan diskuteras.

Emilia
Emilia
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gröna velourbyxor Juicy Couture XXS - Mysiga gröna mjukisbyxor från Juicy Couture i velour med bred resår och snörning i midjan. Stora fickor fram, bakfickor med knappar och broderad JC-logga på ena benet. Perfekta för chill dagar och snyggt avslappnad stil.
Svart topp med guldknappar från H&M - Svart kortärmad topp från H&M Divided med rund hals och tre snygga guldknappar på ena axeln. Toppens material är mjuk bomull och modellen är croppad med en normal passform. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer.
Beige stickad kofta från Zara med guldknappar - Superfin beige stickad kofta från Zara med snygga guldknappar och diskret glittrig tråd. Koftan har trekvartsärm, två små fickor framtill och ett strukturerat mönster som ger en cool vintagekänsla. Perfekt att slänga över en topp för extra stilpoäng.
Beige kappa från ONLY - Snygg beige kappa från ONLY med klassisk krage, dubbelknäppning och svarta knappar. Jackan har två fickor fram och är lite croppad i modellen.
Vit t-shirt med paljett-tiger och diamanter. - Vit t-shirt med ett stort tryck av en tiger i paljetter och texten 'AMOUR' med hjärtdetalj samt 'STAY' under. Den är köpt i Spanien på en marknad så det finns inget märke. Den kosta ungefär 400kr.
Guldigt halsband med stjärnhänge - Supersnyggt halsband från ioaku guldton med ett stort gnistrande stjärnhänge täckt av små stenar och en mindre stjärndetalj på kedjan. Den är från adventskalendern förra året
Svarta bootcut jeans Gina Tricot - Säljer ett par svarta bootcut jeans från Gina Tricot i storlek 158.
Marinblå GAP hoodie. - En mörkblå GAP hoodie helt oanvänd.
Ljusrosa kofta med pärlknappar - Supersöt ljusrosa kofta från Gina tricot med pärlknappar framtill. Koftan är stickad i mjukt material och har halvlånga ärmar samt rund halsringning. Perfekt att slänga över en topp för en gullig och chill look.
Mörkblå tröja med stjärna Gina Tricot - Mysig mörkblå tröja från Gina Tricot med en stor vit stjärna på bröstet. Klassisk rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en enkel men ändå statement vardagströja.
Liknande annonser
Visa alla