Alla kategorier > Mode > Väskor
Brun quiltad handväska med nitar
Brun quiltad handväska med nitar - 0 Brun quiltad handväska med nitar - 1 Brun quiltad handväska med nitar - 2 Brun quiltad handväska med nitar - 3 Brun quiltad handväska med nitar - 4

Brun quiltad handväska med nitar

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

1200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga väskan

lexury_paris
lexury_paris
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun quiltad axelväska med nitar - snygga väskan
Brun quiltad handväska med nitar - Snygga väskan
Brun quiltad handväska - Säljer en superfin brun handväska i quiltad stil. Den har ett coolt rutmönster och är gjord av syntetmaterial. Aldrig använd. Väskan har två handtag och en praktisk dragkedja upptill. Axelband kan tas på och av som man önskar. Perfekt för både vardag och fest!
Brun quiltad handväska - Säljer en ”kakel”-brun quiltad handväska med kedjerem och logga i metall framtill. Väskan är köpt utomlands, den är inte äkta. Väskan har en elegant och stilren design, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Kan användas som axelremsväska. Färgen är mycket ljusare i verkligheten. Har används 1-2ggr. Priset kan diskuteras.
Brun handväska med nitar och hjärtan - Säljer en brun handväska i skinn med snygga guldfärgade nitar och dekorativt bälte framtill. Väskan har både handtag och axelrem samt två hjärtformade detaljer som hänger på framsidan. Perfekt för dig som gillar unika accessoarer!
Brun  handväska med nitar - Snygg brun handväska köpt utomlands i skinn med guldiga metalldetaljer och nitar längs kanterna. Väskan har dubbla handtag och en tillhörande liten väska med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Brun handväska med nitar - Snygg brun handväska från Tamaris i syntetmaterial. Väskan har dekorativa nitar på framsidan och en praktisk dragkedja upptill. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil.
Brun quiltad axelväska med nitar - svart väska
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶