Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska  - Säljer en jätte fin handväska! Hör av dig för fler bilder eller vid frågor! 🩷
Handväska  - Säljer denna coola handväskan ifrån Coach. Köpt på NK för 4000 kr❤️ Inga defekter, pris kan diskuteras!
Handväska - Handväska i bra skick. Lädret har börjat släppa lite i från handtagen men annars bra!  Väskan har många fack och man kan packa mycket i den!  Mått: 33x31x8
handväska - säljer en slutsåld handväska från pull&bear
Handväska - Helt ny super snygg handväska från din vintage shop. Nypris 630 kroner. Perfekt för tex skola!
handväska  - super fin handväska❤️andvänd få tal gånger❤️
Handväska - Skitsnygg handväska❣️den är väldigt rymlig, får plats massor i den, har flera bra fack både på in och utsidan😍man får med ett extra band till. Oklart vilket märke. Den är en blandning av grå och lila i färgen
Grå handväska  - Säljer nu denna snygga grå axelremsväskan från TIAMO då den inte kommer till användning eftersom jag har så många väskor. Den är i bra skick utan defekter. De har tre storlekar och de här är den mellersta vilket gör att man ädnå rymmer en hel del. Passar därför perfekt både till utgång eller till andra tillfällen då man behöver en större väska. Tveka inte att höra av er vid frågor eller lägga prisförslag!
Handväska
Handväska - 89

Handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Grå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Får plats med dator och perfekt som skolväska! Köpt second hand och står inget märke i.

emelyebba
emelyebba
(25)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Mörkgrå axelväska med detaljer - Snygg mörkgrå axelväska i syntetmaterial med justerbar axelrem och två rejäla handtag. Väskan har dekorativa sömmar, en liten dragkedjeficka framtill och coola detaljer på sidorna. Väl använd med i gott skick.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.