Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska  - Säljer min väska från zara då den inte kommer till användning. Endast använt vid ett tillfälle.
Väska - Supergullig liten kuvertväska i vit syntet med handtag, dekorerad med en vit rosett, pärldetalj och torkade blommor. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en romantisk touch.
Väska - Axelväska som är så fin!
Väska - Jätte söt väska i creme vit som aldrig är använd
Väska - Säljer den här fina väskan. Aldrig använd och köpt utomlands. Köpt för 700 men säljer för 400. Skulle säga att den är vit grå. Pris kan diskuteras
Väska  - Säljer en axelremsväska som inte har används
Väska - Säljer en vit/cremefärgad axelväska från H&M Divided med krokodil mönstrad yta. Väskan har en bred axelrem, silverfärgade metalldetaljer och stängs med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en clean vibe till din outfit!💕Supersnygg som passar till allt😻Fungerar också som handväska!
Moussy väska
Moussy väska - 89 Moussy väska - 90 Moussy väska - 91 Moussy väska - 92

Moussy väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Moussy
Färg: Vit

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt i Japan! :) Aldrig använd.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Linne från skims - Beige ribbad linnetopp från Skims i storlek XS. Se hur den sitter på Kim.
Linnetopp från Skims - Superskön ribbad linnetopp från Skims. Se hur den sitter på Kim.
Svarta ribbade leggings från Skims - Sköna leggings från skims
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →