Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guldig axelväska från H&M - Säljer en snygg guldig axelväska från H&M med krokodilpräglad yta och kedjerem. Väskan har ett magnetlås och ett innerfack. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Guldig plånbok med metallrosett - Snygg guldig plånbok från L.Credi med präglat mönster och en cool metallrosett på framsidan. Plånboken har flera kortfack, fack för ID och myntfack med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha något som sticker ut i väskan.
Beige nätväska med guldiga detaljer - Säljer en beige nätväska med guldiga kanter och handtag. Perfekt som accessoar till sommaren, lätt att bära och rymmer det viktigaste. Väskan har ett innerfoder i tyg och är både snygg och praktisk.
Guldig handväska med krokodilmönster - Snygg liten handväska i guld med krokodilmönstrad yta och två stadiga handtag. Väskan har en rektangulär form och stängs med dragkedja upptill. Perfekt för att lyfta din outfit med lite extra bling och cool struktur. Använd 1 gång. Väskan är från H&M.
Guldig axelväska från Telfar - Säljer en snygg guldig axelväska från Telfar med präglad logga på framsidan. Väskan har både korta handtag och lång axelrem, perfekt för att bära på olika sätt. Väskan har smink fläckar på insidan som ni kan se på bild, går att få bort i tvätt. Inga andra defekter och använd endast fåtal gånger. Slutsåld online och köpt för orginalpris
Guld plånbok från Style med dragkedja - Snygg guldplånbok från Style med praktisk handledsrem och dragkedja runtom. Plånboken har flera fack för kort och sedlar, perfekt för att hålla ordning på allt viktigt. Stilren design med metallmärke framtill och mjukt skinnliknande material.
Glittrig guld kuvertväska Jimmy Choo - 2 Snygga kuvertväskor från Jimmy Choo i metallic guld med glittrig yta och guldfärgad ringdetalj. Väskan har dragkedja och insida i ljus satin. Perfekt för att lyfta din outfit med extra bling och lyxig känsla.
Glittrig guld axelväska med paljetter - Snygg axelväska i guld med glittriga paljetter över hela ytan och kedjeaxelrem. Väskan har en rektangulär form och stängs med dragkedja upptill. Insidan är fodrad i en varm gul ton. Perfekt för att lyfta din outfit med extra bling. Aldrig använd.
Guldig (10)
Guldig (10)  - 0 Guldig (10)  - 1 Guldig (10)  - 2 Guldig (10)  - 3

Guldig (10)

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Guld
Skick: Mycket bra skick

296 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En trendig snygg guldig väska ⚜️

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Silver (02) - Elegant silverväska som passar till alla festliga evenemang 🪩
Vinröd lack (03) - En snygg vinröd lackerad väska som passar till alla outfits 🥀
Brun med charms (12) - Brun snygg väska med gulliga charms 🐻
Stor svart  - En stor rymlig svart väska som är väldigt snygg 📸
Stor röd (16) - Snygg vinröd handväska i croco-mönstrat konstläder med två rejäla handtag. Väskan har en stilren, fyrkantig form och en liten guldfärgad detalj framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →