Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart axelväska monogrammönster
Svart axelväska monogrammönster  - 0 Svart axelväska monogrammönster  - 1 Svart axelväska monogrammönster  - 2 Svart axelväska monogrammönster  - 3 Svart axelväska monogrammönster  - 4

Svart axelväska monogrammönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

800 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg svart axelväska frånmed klassiskt monogrammönster i grå toner. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått, dragkedja framtill och detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.

Micheal.151
Micheal.151
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Axelväska med monogrammönster - Snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i svart och grått. Väskan har en justerbar axelrem och två separata fack med dragkedja. Perfekt för både vardag och fest!OBS! Pris kan diskuteras
Dior axelväska med monogrammönster - Säljer en snygg axelväska från Dior med klassiskt monogrammönster i svart och grått. Väskan har justerbar axelrem, dubbla dragkedjor och flera fack inuti för kort och småsaker. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar med lyxig känsla. Kvitto, låda,  påse och bäställningsorder finns
Axelväskor med monogrammönster - Två stilrena axelväskor med monogrammönster och klassiska ränder i grönt och rött. Den ena är i grått med svart mönster och den andra i svart. Båda har dragkedja och justerbara axelremmar.
svart handväska med monogrammönster - Snygg svart handväska med klassiskt vitt monogrammönster. Väskan har bruna skinnhandtag, guldiga metalldetaljer och flera fack framtill med dragkedja och spännen. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver. Tyvärr små skador som man ser på bild 4-5. Kan gå ner i pris vid snabb affär
Svart kuvertväska med monogrammönster - Snygg svart kuvertväska med silverfärgad dragkedja och klassiskt monogrammönster i grått. Väskan är rektangulär och har en avtagbar handledsrem. Materialet är slätt och känns som syntet eller skinn. Perfekt för att bära det viktigaste och ge din outfit en lyxig touch.
Svart axelväska med monogrammönster  - Säljer en svart axelväska med klassiskt monogrammönster i grått. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är tillverkad i syntetmaterial med skinnliknande känsla. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära över axeln. Tyvärr trasig i bandet vilket syns på bilden⭐️
Svart axelväska med monogrammönster - Snygg svart axelväska med klassiskt monogrammönster och silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har justerbar axelrem och är tillverkad i skinn och syntet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska med exklusiv känsla. Dens dragkedja där framme är lite sönder och väldigt svår att öppna och stänga men den är helt ny.
Svart axelväska  - Stilren svart axelväska. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt ett rymligt huvudfack med innerficka och magnetlås. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och tidlös design.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Handväska  - Säljer en snygg handväska i blått denimtyg med ikoniskt monogrammönster. Väskan har guldfärgat lås, beige och rött skinnhandtag samt gul insida. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt cool detalj till din outfit. Väskan är helt ny inköpt alltså aldrig använd.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!
Beige kuvertväska från Saint Laurent - Säljer en beige kuvertväska från Saint Laurent i kalvskinn med krokopräglat mönster och guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har magnetstängning och ett huvudfack. Helt oanvänd. Köpt för 670€ säljer endast för 4500kr. Priset kan diskuteras✅