Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart handväska med krokodilmönster - Snygg svart handväska med krokodilmönster och gulddetaljer . Väskan har två handtag och dekorativa nitar i hörnen. Perfekt för att ge din outfit en elegant touch.
Svart handväska med krokodilmönster - Snygg svart handväska med krokodilmönster och silverfärgad kedjedetalj. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem, samt en dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Zara
Svart handväska med krokodilmönster - Snygg svart handväska med krokodilmönstrad yta.
Svart handväska med krokodilmönster - Stilren svart handväska med krokodilmönstrad yta och snygga guldfärgade detaljer. Väskan har två rejäla handtag, en dekorativ låsdetalj framtill och en praktisk dragkedja på baksidan. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver. (Medel size)
Svart handväska i krokodilmönster - Snygg svart handväska med krokodilmönster och praktiska handtag. Stilren och elegant design som passar till många tillfällen. Köpt på Sellpy helt ny och den har använts fåtal gånger av mig!
Svart handväska med krokodilmönster - Snygg svart handväska med krokodilmönster och guldfärgade detaljer. Väskan har en dragkedja upptill och rymligt inre med ljus foder. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil.
Svart handväska med krokodilmönster - Snygg svart handväska med krokodilmönster och ett elegant flätat handtag i metall. Perfekt för att ge din outfit en stilfull touch. Väskan har en unik form och stängs med en lock.
Svart handväska med krokodilmönster - Helt ny svart handväska i syntet med krokodilmönster och gulddetaljer. Väskan har en praktisk dragkedja och ett elegant V-emblem framtill.
Svart handväska med krokodilmönster
Svart handväska med krokodilmönster - 89

Svart handväska med krokodilmönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart mini handväska med krokodilmönster från H&M har även ett längre band som följer med

Klara Schön
Klara Schön
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.