Alla kategorier > Mode > Väskor
Blå plånbok från Misako i skinn
Blå plånbok från Misako i skinn - 0 Blå plånbok från Misako i skinn - 1 Blå plånbok från Misako i skinn - 2

Blå plånbok från Misako i skinn

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg blå plånbok från Misako med flera kortfack, fönster för ID och två dragkedjefack. Stängs med tryckknapp och har stilren, modern design. Perfekt för dig som vill ha ordning på allt i väskan.

Katarzyna91
Katarzyna91
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå handväska från Misako - Snygg blå handväska från Misako med krokodilmönster och dragkedja upptill. Perfekt för att ge din outfit en stilren touch. Väskan har två handtag och en rymlig insida för dina nödvändigheter, använd 1 gång. Pris kan diskuteras vid snabbt köp! 💗
Blå axelväska i äkta skinn - Snygg blå axelväska i äkta skinn med både mocka och släta detaljer. Väskan har två utbytbara axelband, ett flätat i skinn och ett med guldfärgad kedja. Stängs med vridlås i guld och har flera fack inuti samt dragkedja på baksidan. Mått Bredd: ca 31 cm Höjd: ca 20 cm  Kommer från ett djur och rökfritt hem.
Brun ryggsäck i skinn från Misako - Snygg brun ryggsäck i skinnimitation från Misako med flera dragkedjefack och justerbara axelremmar. Framsidan har ett subtilt blommönster som ger väskan en unik touch. Perfekt storlek för vardagens alla prylar och enkel att matcha med olika outfits.
Blå axelväska i skinn med ormmönster - Snygg blå axelväska i skinn med ormmönster och silverfärgade nitar. Väskan har två stora fickor framtill, avtagbar axelrem och magnetlås. Invändigt finns dragkedjefack. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik accessoar.
Blå Balenciaga handväska i skinn - Säljer en ikonisk blå Balenciaga handväska i skinn med flätat handtag, avtagbar axelrem och spegel-detalj. Väskan har dragkedja framtill, svarta nitar och coola sömmar. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edgy vibe. Väskan är i jättebra stick
Blå Balenciaga axelväska i skinn - Säljer en blå väska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga guldfärgade detaljer och dragkedjor. Modellen är city first! Längden är 34cm och bredd 6cm. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig.köpt för 12 000kr på collector’s cage och därmed medföljer äktenskapet från deras egna ”undersökningar”! Självklart medkommer dustbag och äktbeviset! Finns lite slitage på botten av väskan och vid dragkedjans övre kant (allt visas på bilderna)OBS första bilden är inte min, utan används mer för inspo
Mörkblå plånbok från Gucci i skinn - Snygg mörkblå plånbok från Gucci i skinn med klassiskt GG-emblem i guld framtill. Plånboken har quiltad design, dragkedja runtom och flera fack för kort och mynt. Kommer med originalbox och etikett. Perfekt för dig som vill ha något lyxigt och stilrent.
Blå G@yard korthållare i skinn - Säljer en blå korthållare från G@yard med ikoniskt mönster i vitt och brunt. Tillverkad i skinn och har flera fack för kort. Kommer med original grön ask och gul putsduk. Perfekt för dig som vill ha något lyxigt och stilrent i fickan.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Intressekoll väska ~ inspirerad - Kollar intresse på denna inspirerad väska. Enligt tidigare säljare är den i äkta läder, men jag är osäker. I min mening är den i fantastiskt kvalite och stabil. Den är använd, tecken på användning Se ALLA bilder, då jag ej tar några returer på denna så va noggrann. Jag skickar GÄRNA fler bilder Mått: L: 30 - H: 25 (ca) Skambud undanbedes, tack.  Irrelevanta frågor kommer ej besvaras.  Liten extra gåva vid varje köp 💫 priset är satt till 800:- men vid Seriöst intresse är jag öppen för bud
By Malene Birger Abigail väska  - Använd väldigt sparsamt, få gånger I utmärkt skick, väskan har inga slitage heller defekt, handtag är i perfekt skick dock det finns små vita sträckor på ena sidan och botten av väskan (både på utsidan) (se bild 6&7 ) och små fläckar på insidan (har inte försökt ta bort, bild 4) Mått: Höjd 33 x Längd 56 x Vidd 18 cm Nypris 3200 kr
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart handväska Zadig & Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt för dig som vill ha en edgy och stilren accessoar.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Snygg svart axelväska från Yves Saint Laurent med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med minimalistisk design och gulddetaljer som ger en lyxig vibe 😊    1a bild lånad
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Brun kuvertväska från Coach - Snygg brun kuvertväska från Coach i skinn med guldfärgat spänne framtill. Stilren design med struktur och klassisk form, perfekt för att bära det viktigaste. Väskan har ett elegant och tidlöst uttryck med diskreta sömmar och praktiskt innerfack.