Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Virkad maje väska  - Likande maje väska som mamma virkat 😍😍
Maje väska - Lägger ut min maje väska igen! Den är i jätte bra skick och är super fin röd färg. Man får med bandet också!!
Vinröd Maje väska - Säljer en vinröd axelväska från Maje. Väskan har en justerbar axelrem och är tillverkad i skinn.
Somrig virkad väska - Aldrig använd
Maje väska  - Säljer nu denna sjukt populära och snygga svarta maje väskan i storlek mellan. 3200 nypris. Väldigt bra skick utan några defekter. Säljer för vid snabb affär, köp gärna med köp nu. Vid frågor kontakta mig❤️
Maje väska - Intresskoll på min svarta väska i mocka från maje. Säljer eftersom att den tyv inte kommer till användning. Nytt skick och första bilden är lånad💗 kan nog tänka mig diskutera priset vid snabb affär
Maje väska - Köpt på Vinted och sedan dess endast använd 3 gånger.
Maje väska - Super snygg äkta maje väska i svart. Säljer då den inte kommer till användning längre. Inga tydliga slitningar💕💕
Virkad maje väska
Virkad maje väska - 89 Virkad maje väska - 90

Virkad maje väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vinröd
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin virkad väska som är inspererad av dom från maje. Har ett guldigt band till som man kan ha runt kroppen eller som en fin detalj. Perfekt till julen med den mysiga färgen❤️

Saradackemyr
Saradackemyr
(16)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Svart axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska från Maje i skinn med fransar på sidorna och en chunky guldfärgad kedja. Väskan har ett stilrent handtag upptill och minimalistisk design med coola detaljer. Köpte den på Maje i Stockholm men har inget kvitto kvar. Nypris 3145 kr och säljer den nu för 490 kr.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Rosa quiltad handväska - Supersöt rosa handväska, quiltad  med guldfärgade detaljer och dragkedja. Axelband som tillhör väskan och dustbag medkommer.