Alla kategorier > Mode > Väskor
Rosa axelväska från HVISK
Rosa axelväska från HVISK - 0 Rosa axelväska från HVISK - 1 Rosa axelväska från HVISK - 2 Rosa axelväska från HVISK - 3

Rosa axelväska från HVISK

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Rosa
Skick: Bra skick

469 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en ljusrosa axelväska från HVISK med bred axelrem och subtilt mönstrad yta. Väskan har dragkedja upptill och invändig ficka med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och en snygg detalj till din outfit.

Zxz.1
Zxz.1
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa axelväska från HVISK - Säljer en söt rosa axelväska från HVISK med diskret mönster i tyget. Väskan har bred axelrem och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en snygg detalj till din outfit.
Rosa axelväska från Monki - Säljer en ljusrosa axelväska från Monki med croco-mönstrad yta i syntetmaterial. Väskan har justerbar axelrem och stängs med dragkedja. Perfekt storlek och super fin färg! iprincip oanvänd och super fint skick!!
Söt rosa axelväska med musmotiv - En gullig rosa axelväska i form av en tecknad mus med stora öron och rödprickig rosett. Väskan är tillverkad i syntetmaterial och har dragkedja upptill. Perfekt accessoar för dig som gillar söta detaljer.
Rosa axelväska från Converse - Säljer en supercool rosa axelväska från Converse med det klassiska All Star-märket på framsidan. Väskan har en justerbar axelrem i rosa och vitt, och en praktisk dragkedja upptill. Perfekt för vardagsbruk eller när du vill lägga till en färgklick till din outfit!
Rosa quiltad axelväska  - Supersnygg rosa axelväska  i quiltat skinn med guldiga kedjedetaljer och klassiskt CC-spänne framtill. Väskan har hjärtdetalj på baksidan och flera fack inuti. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lyxig accessoar. Köpt i Spanien i år.
Rosa och brun axelväska med kedja - Snygg axelväska i rosa och brunt med en stilren kedja som axelrem. Väskan har en praktisk dragkedja och knappstängning för säker förvaring. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit.🤎
Rosa axelväska från 157 - Säljer en snygg rosa axelväska från 157 med svart justerbar rem och praktiska dragkedjor. Väskan har en stilren design och är perfekt för att bära dina viktigaste grejer. Tillverkad i slitstark polyester och har en liten logga framtill.
Svart axelväska med rosa kattmotiv - Cool svart axelväska med ett rosa kattmotiv och korsade benknotor. Väskan har en justerbar axelrem och en unik form. Perfekt för att uttrycka en edgy stil.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Handväska  - Säljer en snygg handväska i blått denimtyg med ikoniskt monogrammönster. Väskan har guldfärgat lås, beige och rött skinnhandtag samt gul insida. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt cool detalj till din outfit. Väskan är helt ny inköpt alltså aldrig använd.
Virkad, mörkgrön clutch-väska - Säljer en egen-virkad clutch-väska! Den är i t-shirts material och i en mörkgrön färg. Se mått på bild! Skriv om du har frågor! :)
Marinblå handväska från Coach  - Snygg marinblå handväska från Coach i skinn med guldfärgade detaljer köpt från NK. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem, samt dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att bära med sig det viktigaste med stil. Inga skador, inga fel precis som ny ✨
Grön Louis Vuitton ryggsäck med monogram - Riktigt stilren Louis Vuitton väska med en unik design. Passar alla storlekar, inga defekter förekommer. Äkhetsbevis finns dessutom ej. För mer frågor eller funderingar är det bara att höra av sig. Priset kan diskuteras vid snabb affär!