Alla kategorier > Mode > Väskor
Flerfärgad axelväska med kedja
Flerfärgad axelväska med kedja - 0

Flerfärgad axelväska med kedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Acceptabelt skick

950 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg axelväska i flerfärgat tyg med fransdetaljer och en elegant kedjerem. Väskan har en unik design med en dekorativ låsdetalj framtill. Perfekt för att ge din outfit en färgglad touch.

Ellenfernström
Ellenfernström
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Flerfärgad axelväska med ormmönster - Snygg och unik axelväska med ormmönster i flera färger som svart, vit, röd och orange. Väskan har en rektangulär form och är utrustad med ett guldfärgat lås framtill. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch.
Axelväska med kedja - Säljer en snygg guldig axelväska med glittrig yta och dekorativ kedjerem. Väskan har ett unikt kantband i beige och svart, och insidan är fodrad i matchande färg.
Axelväska med kedja - Sliten, finns ingen knapp att stänga väskan och sliten på sidorna där kedjan hänger (syns på bild), därav priset
axelväska med kedja - Ljusbeige axelväska med silver kedja
Axelväska med kedja - Säljer en ikonisk svart axelväska med silverfärgade metalldetaljer och kedja. Helt ny
Flerfärgad axelväska från Michael Kors - Säljer en superfin axelväska från Michael Kors i rosa, ljusrosa och vit. Väskan är i skinn och har en elegant design med guldfärgad logga framtill. Perfekt för både vardag och fest! 👜✨Endast använd 2 gånger.
Svart axelväska med kedja - Svart väska från Stradivarius, oanvänd och oöppnad💗
Beige axelväska med kedja -  Beige axelväska
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Väska  - Helt ny