Alla kategorier > Mode > Väskor
liten väska!
liten väska! - 89

liten väska!

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vit

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En liten väska, aldrig använd och i bra skick.

💋
💋
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Liten väska - Fin vitt mini väska med mönstrade detaljer på. Använd fåtal gånger. Säljer pågrund av att jag inte har någon användning av den. Köparen står för frakt 💕
Vit liten väska - Söt liten axelväska i bra skick. Saknas en flärp till dragkedjan men det går att sätta dit vad som helst
Vit liten väska  - Söt liten väska som inte kommer till användning
Vit liten väska - Supergullig vit väska i bra skick 💕 Använd gärna köp nu! 😊
Liten snygg vit väska  - Bra skick använd få gånger
Vit liten väska  - Säljer denna väska då jag inte har någon användning till den. Använd några få gånger. Pris: 130 kr. Frakt diskuteras i Dm. Inga märken eller repor på väskan.
Vit liten väska - En liten väska. Använd endast 1 gång. I nyskick.
Vit liten väska - Klänning på bild 1&2 säljs i annan annons! Byxor i bild 3 säljs i annan annons ❤️Paketpris om man köper flera saker från min sida, lägger upp massa nytt nu!💖 Allt doneras 15 aug, köp innan det <3
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Väska  - Helt ny
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.