Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart datorväska från Targus
Svart datorväska från Targus - 0 Svart datorväska från Targus - 1 Svart datorväska från Targus - 2

Svart datorväska från Targus

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Praktisk svart datorväska från Targus med handtag och justerbar axelrem. Väskan har en stor ytterficka med dragkedja och ett fack på baksidan med plastfönster för ID eller kort. Tillverkad i slitstark polyester och passar perfekt för laptop och tillbehör.

Aleksandra
Aleksandra
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart datorväska från Targus - Praktisk svart datorväska från Targus med röda detaljer på framsidan. Väskan har flera fack för mobil, pennor och tillbehör, samt en justerbar axelrem. Insidan är organiserad med tydliga fack och elastiska band för USB och dokument. Katt finns i hemmet
Svart datorväska från Targus - Säljer en stilren svart datorväska från Targus, perfekt för att skydda din dator / annat. Väskan har en praktisk dragkedja och är tillverkad i slitstarkt material. Den är i bra skick.
Svart datorväska från Targus - Säljer en stilren svart datorväska från Targus. Väskan har en praktisk dragkedja och är perfekt för att skydda din laptop. Pris kan diskuteras!
Datorväska Targus - Ett ytterfack och två stora innerfack plus småfack för pennor och dylikt. Felköp, aldrig använd. Avtagbar axelrem
Grå och svart datorväska från Targus - Snygg datorväska från Targus i grått och svart med praktiskt axelband och handtag. Väskan har flera fack med dragkedja.
Svart datorväska  - Säljer en stilren svart datorväska från Thule. Väskan har en praktisk dragkedja och ett rymligt gult inre med flera fack för organisering. Perfekt för att skydda och bära din laptop med stil.
Svart datorväska från DKNY - Väldigt snygg svart datorväska från DKNY med tydligt logomönster över hela väskan. Väskan har två handtag i skinn, guldfärgade metalldetaljer. (Rosetterna tillkommer inte) Ja, väskan får plats med dator såklart.
Svart datorväska från Pouch  - Säljer en stilren svart datorväska från Pouch med justerbar axelrem och praktisk dragkedja framtill. Väskan har ljusgrå kantdetaljer. Perfekt för att bära laptop och tillbehör. Snygg och funktionell design.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Valentino väska med kedjehandtag - Snygg svart väska från Valentino med silverfärgade kedjehandtag och dekorativ V-detalj framtill. Väskan har en elegant tofs i metall och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Köpt från Valentino, använts ett par gånger 🖤
Grön mönstrad axelväska  - Säljer en grön axelväska med ikoniskt grafiskt mönster och snyggt spänne framtill. Väskan har en klassisk form och detaljer i skinn, perfekt för dig som vill ha något unikt och stilrent. Levereras i originalkartong. Har I två färger