Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cactus Jack iPhone 15 Pro skal - Snyggt iPhone 15 Pro skal med grå mockaliknande yta och svart ram. Framsidan har handskriven Cactus Jack-logga som ger en unik streetkänsla. Skalet har stor öppning för kameran och passar perfekt för dig som gillar Travis Scott-vibbar.
Chrome Hearts iPhone 15 skal - Snyggt iPhone 15 skal från Chrome Hearts med grå bas och svarta samt guldiga kors och loggor över hela baksidan. Skalets design är riktigt edgy och sticker ut med sina detaljerade tryck och metallic-effekter. Perfekt för dig som vill ha en unik vibe på mobilen.
iPhone 11 PRO skal - iPhone 11 PRO skal som fortfarande är i kartongen oanvänd då jag har en ny telefon
Iphone 15 plus Holdit  - Snyggt rosa mobilskal från Holdit. Skalet har en slät yta och är designat för att skydda din telefon samtidigt som det ger en stilren look. Perfekt för att ge din mobil en färgglad touch! 💖
Beiget airpod skal - Snygg beiget AirPods skal. Perfekt för att bära dina dagliga airpods med stil. Väskan har en elegant design. Till Airpods 3
trapstar iphone 12 mobilskal  - Säljer ett stilrent trapstar svart mobilskal. Perfekt för att skydda din telefon med en enkel och elegant look. Passar bra till vardags och ger ett bra grepp. Skalet är i nytt skick och redo att användas direkt.
Svart iPhone skal, Ideal of Sweden - Snyggt svart plånboksfodral från Ideal of Sweden med plats för kort och ID-fönster. Fodralet är gjort i skinnimitation och har magnetstängning. Perfekt för dig som vill ha både mobil och kort på samma ställe. Enkel och stilren design. Denna är också helt oanvänd då jag ångrade mig direkt efter köpet.
iPhone 15 skal
iPhone 15 skal  - 89 iPhone 15 skal  - 90

iPhone 15 skal

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Apple
Färg: Beige

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Begie mobil skal för iPhone 15 aldrig användt

Anna
Anna
(9)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Fin väska - Fin
Svart Jacquemus axelväska i skinn - Snygg svart axelväska från Jacquemus med stilren rektangulär form och guldfärgade detaljer. Väskan har ett lock med magnetknäppning och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med Jacquemus-logga i guld på framsidan. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design.