Alla kategorier > Mode > Väskor
Ljusrosa axelväska
Ljusrosa axelväska  - 0 Ljusrosa axelväska  - 1

Ljusrosa axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Axelväska

Gandi Isa
Gandi Isa
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusrosa axelväska - Helt Ny!
Ljusrosa axelväska - Söt! Mycket bra skick.
Ljusrosa axelväska från H&M - Söt ljusrosa axelväska från H&M med guldiga metalldetaljer och dragkedja upptill. Väskan har en slät ovandel och en lätt strukturerad nederdel, samt en lång justerbar rem. Några skav märken se bilder men ändå inte mkt fräscht skick. Tror de uppkommit av trångt utrymme i garderoben
Ljusrosa axelväska med dragkedja - Snygg ljusrosa axelväska med justerbar rem och dragkedja upptill. Väskan har en stilren design med ett litet emblem på framsidan och är tillverkad i skinnimitation. Perfekt storlek för mobil och småsaker, passar dig som gillar enkel och clean look.
Ljusrosa axelväska från Zara - Supersnygg ljusrosa axelväska från Zara med stilren design och smal axelrem. Väskan är tillverkad i syntetmaterial med lätt glansig finish och har ett lock som stängs framtill. Perfekt för att lyfta din outfit med en fräsch färg.
Ljusrosa  axelväska med guldkedja - Snygg ljusrosa axelväska i syntetmaterial med guldfärgad kedjedetalj på axelremmen. Väskan har ett stilrent kuvertformat lock och flera praktiska fack inuti. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många olika outfits.
Ljusrosa axelväska med dragkedja - Säljer en stilren ljusrosa axelväska med justerbart axelband och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en mjuk, rundad form och stängs med dragkedja upptill.
Ljusrosa axelväska från Guess - Säljer en jättefin ljusrosa väska från Guess med kedjeremmar i silver och snyggt logomönster över hela väskan. Väskan har ett stort fack, en bakre dragkedja och en elegant metallogo i rosé guld framtill. Den har några små slitningar och kedjan har tappat lite färg på vissa ställen, men det är verkligen inget man tänker på. Annars är väskan i väldigt fint skick💖 Nypris 1650:-
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart  handväska i faux skinn - Säljer en svart handväska i slätt faux skinn med guldfärgad logga. Väskan har ett stilrent, rektangulärt format och både handtag och axelrem för olika sätt att bära. Dustbag ingår (ej prislapp!!)☀️
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick