Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart necessär och rosa scrunchie  - Säljer en svart glansig necessär och en scrunchie. Båda är i bra skick necessären har några små repor som bara syns om man kollar nära. Priset gäller för båda tillsammans! ⭐️
Svart väska från Marimekko - Säljer en stilren svart väska från Marimekko. Perfekt för vardagsbruk med ett enkelt och klassiskt utseende. Väskan har två handtag och är i mycket bra skick. Passar till alla säsonger och outfits!
Svart necessär från Voyage - Snygg svart necessär från Voyage i skinnimitation med guldfärgad logga framtill. Väskan har en praktisk dragkedja upptill och en stilren, enkel design som passar perfekt för att organisera dina grejer när du är på språng.
Svart necessär från Essnce - Snygg och praktisk svart necessär från Essnce. Tillverkad i syntetmaterial med dragkedja och ett handtag för enkel transport. Perfekt för att organisera dina toalettartiklar.
Svart necessär med dragkedja - Praktisk svart necessär med flera fack och dragkedja. Tillverkad i slitstark syntet och har smarta nätfickor för organisering. Perfekt att hänga upp tack vare ögla upptill. Enkel och stilren design.
Necessär  - Helt ny! Jätte fin necessär!
Svart axelväska från Marimekko - Säljer en svart axelväska från Marimekko med justerbar rem och flera praktiska fack med dragkedja. I princip i nyskick! Nypris 1250kr
Svart och guld necessär - Säljer en jättefin necessär som är jättefin! Får plats mycket i den och har ett fack! En av dragkedjorna har gått sönder men funkar fortfarande jättebra
Rosa och svart necessär från Marimekko
Rosa och svart necessär från Marimekko - 0 Rosa och svart necessär från Marimekko - 1 Rosa och svart necessär från Marimekko - 2 Rosa och svart necessär från Marimekko - 3

Rosa och svart necessär från Marimekko

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Marimekko
Skick: Bra skick

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg necessär från Marimekko med ikoniskt blommigt mönster i rosa, svart, vitt och lite grått. Väskan har dragkedja upptill och är tillverkad i bomull. Perfekt för smink eller småprylar.

Ella
Ella
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusrosa Converse All Star sneakers - Säljer ett par ljusrosa Converse All Star sneakers med hög snörning och klassisk logga på sidan. Skorna har en unik broderad rosdetalj på sidan som ger dem en personlig touch. Perfekta för en avslappnad stil. Lite skitiga men fina.🫶🏻pris kan diskuteras.💸🗣️om du vill ha fler bilder är det bara att skicka en notis så svarar jag så fort jag kan.📸🎀💕
Arena carbon core FX tävlingsbaddräkt - Arena tävlingsbaddräkt, turkos,röd,svart 💙❤️🖤 Storlek F36, UK 30,🩱 nyskick använd vid 1 tillfälle. 🏊‍♀️Dräkten ser helt oanvänd ut, den har inga skador, nypris 5500kr säljs för 3000 k. Kan skickas i original kartong. 📦 ge gärna pris förslag! Lägst 3000 kr. Säljs pga att den är för stor.
Apivita Bee Radiant gel-crème och Beessential Oils dagolja med necessär - Säljer ett set från Apivita med Bee Radiant gel-crème i grön glasburk och Beessential Oils dagolja i miniförpackning. Allt kommer med en söt necessär i tyg med blommigt och bi-motiv samt gul dragkedja. Perfekt för dig som vill testa Apivitas hudvård. Helt oanvänd och oöppnat
Svarta träningsshorts Domyos XS - Svarta träningsshorts från Domyos med elastisk, mönstrad midja i grått. Lätta och luftiga i 100% polyester, perfekta för gym eller löpning. Snygg sportig look och bekväm passform. Märke och storlek tydligt markerade.
Liknande annonser
Visa alla