Alla kategorier > Mode > Väskor
Ljus rosa flätad axelväska i skinn
Ljus rosa flätad axelväska i skinn - 0 Ljus rosa flätad axelväska i skinn - 1 Ljus rosa flätad axelväska i skinn - 2

Ljus rosa flätad axelväska i skinn

Storlek: 22•12•5
Kategori: Väskor
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

650 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Trendig ljus rosa axelväska med flätad design och justerbart axelband. Väskan har en mjuk, vadderad look och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern accessoar till din outfit.

Tilde Wendel
Tilde Wendel
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Flätad rosa axelväska i skinn - Säljer en superfin rosa axelväska med flätad design och lång axelrem. Väskan är gjord i skinn och har en cool, puffig form med snörning upptill. Perfekt för dig som vill ha en färgklick till outfiten!
 rosa axelväska i skinn - Supersnygg rosa axelväska. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja och matchande plånbok. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Rosa flätad axelväska  - Säljer en superfin rosa axelväska med flätad design och lång axelrem. Väskan har en kompakt form och är perfekt för att bära det viktigaste. Den är gjord i ett material som liknar skinn och har en trendig look som verkligen sticker ut.
Rosa axelväska i krokopräglat skinn - Säljer en  rosa axelväska med krokopräglat mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har axelband. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Rosa axelväska från Coach i skinn - Snygg rosa axelväska från Coach i äkta skinn med justerbar axelrem och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har stilren design med Coach-logga framtill och praktisk storlek för det viktigaste. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Har fortfarande lappen kvar och aldrig använd!
Rosa axelväska från Guess i skinn - Snygg rosa axelväska från Guess i skinnimitation med präglat logomönster över hela väskan. Justerbar axelrem och dragkedja upptill. Insidan är ljus med Guess-logga och har ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste.
Michael Kors rosa axelväska i skinn - Snygg axelväska från Michael Kors i färgblockad design med rosa, ljusrosa och beige partier. Väskan är gjord i präglat skinn och har guldfärgad logga framtill samt dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt trendig accessoar.
Rosa axelväska i skinn - Säljer en snygg rosa axelväska i skinn med stilren design och guldiga detaljer. Väskan har ett brett axelband och praktiskt magnetlås. Insidan har flera fack för enkel organisering av dina grejer. Tillkommer även ett axelremsband.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Handväska  - Säljer en snygg handväska i blått denimtyg med ikoniskt monogrammönster. Väskan har guldfärgat lås, beige och rött skinnhandtag samt gul insida. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt cool detalj till din outfit. Väskan är helt ny inköpt alltså aldrig använd.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!
Beige kuvertväska från Saint Laurent - Säljer en beige kuvertväska från Saint Laurent i kalvskinn med krokopräglat mönster och guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har magnetstängning och ett huvudfack. Helt oanvänd. Köpt för 670€ säljer endast för 4500kr. Priset kan diskuteras✅