Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Noella väska - Mocka väska från noella i superfint skick. 26x17 cm☺️Inga deffekter. Nypris ca 900 kr
Noella väska  - Fin svart noella väska men två band ett längre och ett kortare
Noella väska - Säljer min super fina noella väska! Den är endast använd vid ett fåtal tillfällen och därav i mycket gott skick❤️❤️❤️❤️
Noella väska  - Jättefin noella väska som aldrig kommit till användning, skriv för fler bilder 🥰
Noella väska - Säljer en Noella väska som inte kommer till användning, den rymmer flitigt och är väl omhändertagen, de fattas ett zipptag till kedjan på ett av ytte fickorna men utöver de i gott skick💕
Noella Kendra väska - Säljer nu min noella kendra väska då den inte kommer till användning💘 Ända defekten på väskan är att den är lite dammig men det går säkert att få bort💞 Använd max 2 gånger🤩
Noella väska  - Noella väska i väldigt gott skick, knappt använd🖤 äkta! Pris går att diskutera
Noella väska - Jag säljer min noella väska då den inte används längre. Några år gammal så den är lite sliten men funkar lika bra ändå.  Nypris är 800 så säljer för 200 inklusive frakt!❤️
Noella väska
Noella väska - 89 Noella väska - 90

Noella väska

Storlek: MELLAN
Kategori: Väskor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart noella väska, säljer pga ingen användning utav den

HannaNordstrand
HannaNordstrand
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun axelväska från YSL - Säljer en snygg brun axelväska från Saint Laurent i mjuk mocka med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har breda axelband och ett rymligt fack med innerficka och dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga accessoarer.
Svart flätad handväska i skinn FRI FRAKT - Säljer en svart handväska med snygg flätad design och metallspänne upptill. Väskan är gjord i skinn och har ett rymligt fack som passar perfekt för smink och småsaker. Stilren och enkel att matcha med olika outfits.
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Balenciaga city bag  - Säljer en ÄKTA Balenciaga city bag, endast seriösa köpare och inga skambud. Köpt på vestiaire och kvitto, orderbekräftelse samt autenticitet bekräftelse från Vestiare finns. Dustbag från vestiaire tillföljer vid köp. Skriv privat vid intresse 😊TRYCK INTE PÅ KÖP NU SKRIV FÖRST
Brun mocka axelväska från ARKET - Säljer denna väska ifrån Arket som är i jättefint skick. Väskan har använts ett fåtal gånger men kommer tyvärr inte till användning längre. Nypris 1390kr. Skriv vid frågor💗
Svart quiltad axelväska från YSL - Säljer en svart quiltad axelväska från Yves Saint Laurent med guldfärgade kedjedetaljer och YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt snygg design.